Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy valószinüséggel 2 petéjű...

Nagy valószinüséggel 2 petéjű ikreim vannak?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a 12.uhn az orvos azt mondta mindenből kettő van. Kérdeztem tőle hogy akkor fiú és lány és erre azt mondta hogy majd a kövi uhn elmondja....de mindenből kettőt lát :)

2015. febr. 28. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy petéjűek is lehetnek de arra keves esély van, állitólag ritka ha külön méhlepényen vannak. Éppen lehetnek egypetéjűek is de nagyobb eséllyel kétpetéjűek.
2015. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Háttő UH képed nincs? Sokat segítene a helyzeten! Nem tudom milyen minőségű géppel csinálta és azt sem hogy hüvelyi vagy hasi volt e a dolog de 12 hetesen nagyon balszerencsésnek kell lenni, hogy úgy takarják egymást, hogy ne látszódjon egyik a másiktól. Nemiszervből van kettő vagy szívhangból láb és kézpárakból is!? mikor volt az első UH-d? Azon még nem látta a doki, hogy ketten vannak?

Fura ez így mindenesetre mert illik tudni meg megmondani ha az ember lánya ikreket vár...

2015. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kétpetéjű ikrek is lehetnek egyneműek...
2015. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, de nem biztos. Nekem egypetéjűek, mindenből egy volt, így könnyebb mondjuk megmondani. De ismerősömnek is kettő volt mindenből, és tök egyformák. Erre mondta doki, hogy szülés után derül majd ki.:-)

Ha megmondják a nemüket, és ugyanolyaz mindkettő, akkor van esély az egypetéjűségre. Ha külön neműek, akkor2 petéjűek.

2015. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves első! Szerintem arra gondolt, hogy 2 burok, 2 lepény.
2015. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ö Bocsi ha bunkón hangzik de biztos hogy tőlem elsőtől kérded? :D mert én úgy gondoltam külön burok és külön lepény.
2015. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Külön burok és külön lepény...közös kép nem készült mert az egyik mindig eltünt burokkal együtt :D
2015. febr. 28. 21:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha 1 placenta, 1 burok, ha 1 placenta, 2 burok van, 100%, hogy egypetéjűek, de ha 2 placenta és 2 burok van, akkor is lehetnek azok. Minden attól függ, hogy egypetéjű ikrek esetében mikor válik szét a petesejt a megtermékenyüléstől számítva...ha korán, akkor külön ágyazódnak be, és külön placenta és magzatburok lesz, de ettől még ugyanúgy egypetéjűek!

Szóval ha egyneműek, akkor ez tényleg csak a szülés után derül ki, vagy csak majd ahogy növekszenek.

Viszont ha különneműek, akkor csak kétpetéjűek lehetnek. Tehát az egy-ill. kétpetéjűség eldöntése a pocakban csak akkor lehetséges egyértelműen, ha különneműek, minden más esetben lehet is-is.

Szóval amíg nem tudod a babáid nemét,addig lehetnek egy- és kétpetéjűek is, a 2 placenta és a 2 burok ellenére is.

2015. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!