Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt hogy hány hetes terhes...

Azt hogy hány hetes terhes vagyok, az ultrahang alapján állapítják meg? Gondolom ha igen, akkor ezek alapján állítják ki a szülés dátumát is. Mivel az utolsó mentsruációm rosszul lett mondva. Az nagy gond,

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb mész javítsd ki, mert a mensi alapján számolják a heteket. Csak ritka esetben nézik a baba mérete szerint.
2015. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt olvastam hogy a 12.heti ultrahang alapjan irjak le. Mivel nem 28as a ciklusom sem, meg mashol is azt olvastam hogy uh alapjan
2015. márc. 1. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk akkor szokták uh alapján ha nem tudja vki a mensi időpontját. Na meg akkor mikor nagy a különbség a mensi méret és az uh méret alapján.


Nekem se 28 napos a mensim sőt nagyon is össze vissza van, mégis mensi szerint nézték. Uh alapján +/- 2 hét elfogadható.

2015. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolso mensit is bezik..nalam pl 40-42naposak voltak a ciklusaim mondtam is a dokinak..ezert nalam uh alapjan van szamolva
2015. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézik az utolsó menstruáció időpontját, de uh után ezt mosdatják, Én esetem december 18 utolsó menstruáció, és mikor voltam uh-n február 9-én csak 6 hetesre saccolta a babát, mert kicsi volt a terhesség. azt mondta később volt peteérésem. de következő uh-n még módosulhat a mérete alapján, majd kiderül.
2015. márc. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálam sem stimmelt a menstruáció alapján számolt és az uh-s korszámítás, de ezt mindig csak megjegyezték, a hivatalos a menstruációs számítás volt. Senkit nem érdekelt különösebben a valós kora, a valós várható időpont. Bár az első uh-s doki vicces módon szemrehányást tett emiatt, miért nem annyi idős, és akkora, mint ahogyan kellene rendesen lennie...
2015. márc. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!