Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahang által mért méretek...

Ultrahang által mért méretek alapján szülés a kiírt időpont előtt több nappal?

Figyelt kérdés
A 29+0 és a 29+3 napokon végzett uh szerint nagyot nőtt a babám. Eddig is nagyobb volt 5-6 nappal az átlagnál, de most 31 hetesnek vélik a méretek alapján. Emiatt a doki szerint akár két héttel is korábban születhet.Volt így valakinél?
2014. szept. 20. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont fordítva vagyok:)Nekem 1 héttel kisebb a baba az UH alapján én 27+6 hetes vagyok, a babám meg 26+5 hetes. Elsőnek December 17-re "lettem volna" kiírva,de már a doki módosította december 25-re.

Úgyhogy elképzelhető,hogy hamarabb jön a babád,nekem meg késöbb:)

2014. szept. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem anno a lányomat mindig 1-2 héttel nagyobbnak mérték, aztán mégis 10 nappal a kiírás után született. :)
2014. szept. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Utolsó, megkérdezhetem mekkora súllyal született a lányod?
2014. szept. 21. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:
41+3 hétre 3900 grammal :)
2014. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!