Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kismama ruháimat hol tudnám...

A kismama ruháimat hol tudnám eladni?

Figyelt kérdés

A babaruhák a teszveszen mentek el, de a kismamaruhákra, amik 3 héten belül járnak le még egy licit sincs. Az 1 forintosokra sem...

A jófogásra vagy az olx-re milyen áron tegyem fel, hogy el is menjen, persze nem 1 ftért szeretném. nadrágok 1000 ftért reálisak? Csomagban oda is?


2015. márc. 2. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen méretűek Épp kismama rucikat vadászok 😊
2015. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is épp kismama rucikat nézelődök mondjuk még nagyon az elején vagyok, de mivel nem vagyok vékony így jobban meg érzem a falmereket ha nyomja a hasam .


Milyen méret?

2015. márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen méretüek?Én is keresek épp :-)
2015. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelnének.

Tudsz képeket mutatni, méreteket írni?

2015. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Látod találsz itt vevőket.. :D én is fogok keresni de mivel alapból pocakos vagyok és csak 10 hetes vagyok, még nagyon ráérek.


Ha végül netre rakod fel, nézelődj ott hogy ilyesmit mások milyen árban tesznek fel.

2015. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem is erdekel! Pont nezegetem... Farmert keresek, olyan 38-as meretben, vagy lehet mas anyag is! Tegyel fel kepeket a kepfeltotes. hu-ra majd linkeld be valaszba!:) priviben is johet!;)
2015. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ha írtok emil címet a tömörített mappát mindenkinek elküldöm.
2015. márc. 2. 13:28
 8/8 A kérdező kommentje:
162 cm vagyok és 62 kgval kezdtem a terhességet, ekkor 40-est hordtam és 80 kg val fejeztem be, fogalmam sincs hogy az milyen kismama ruha méret
2015. márc. 2. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!