Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismama vagyok,...

Potyospp kérdése:

31 hetes kismama vagyok, nincs fogadott orvosom, a Péterfyben fogok szülni. Érdekelne, hogy fogadott orvos és szülésznő nélkül is segítőkészek és simán lebonyolítják-e a szülésemet?

Figyelt kérdés

#Péterfy #szülés orvos nélkül
2015. febr. 25. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosan nem fognak a bejaratnal hagyni es szulni. Bocsanat! Nyugodj meg! Mindenben segiteni fognak!
2015. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt gondoltam, csak mindenki fogad orvost stb de sajnos nekünk nincs rá keretünk. és olvastam már rémhíreket de emellett persze egy csomó pozitivat is!
2015. febr. 25. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is a Péterfy-ben szültünk kétszer is, bár már régen. Mindkét esetben volt választott orvosunk, aki természetesen nagyon kedves és segítőkész volt, DE mindkét esetben az épp ügyeletes szülésznő volt az aki a lelkét is kitette, pedig mindkettőt akkor láttuk először, ráadásul ŐK nem tartották a markukat! A második gyereknél a szülésznő hatására maradt el a gátmetszés is, elég volt egy kis masszírozás, ugye nem kell ecsetelnem, hogy az mennyit számított! Persze az orvos mindenképp vágni akart, hiszen neki is "meg kell dolgoznia" a pénzéért!

Az első gyereknél a választott doki nem is akart epidurált (mert akkor adni kell az anesztes orvosnak is a pénzéből), szerencsére a második gyereknél volt végzettsége az orvosnak, így szó nélkül megcsinálta ő az érzéstelenítést.

:D


Na jó legutóbb 9 éve voltunk, azóta bármi változhatott.

Szerintem is el fognak rendesen látni választott orvos nélkül is!

2015. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mindig jo a valasztott orvos sem, mert az csak a penzeert dolgozik. En jarok egy dokihoz, de egyaltalan nem szeretnem latni a kozelemben akkor amikor szulok. Nagyon megutaltam, es sajnos egy bizonyos terhessegi kor utan mar nem vesz at senki. Most itt vagyok 34 hetesen es nem tudom mit tegyek. De az biztos, barhova is mesz segiteni fognak. Legfeljebb, ha muszakvaltas elott mesz nem az lesz veled a vegen aki az elejen. Meg tobb orvost es szulesznot is megismersz majd. De a lenyeg, biztos kezekben leszel!
2015. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!