Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érzékeny bör a pocakon,...

Érzékeny bör a pocakon, valakinek volt már ilyen? 15hkm

Figyelt kérdés
kétszer is éreztem,(pár órán keresztül.de csak ha hozzá értem ,.)furcsán fájt a hasam egyszer a köldököm fölött egyszer alatta,egy tojás méretü foltba. nem a hasam belülröl hanem mintha a böröm fájna, de nincs rajta sérülés,nem ütötem meg!!!valakinek volt már ilyen ?mitől lehet? Elöször kb.2hete,másodszor meg tegnap éresztem!
2015. márc. 3. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Talan csak feszul a borod. Kenegeted valamivel a pocakod?
2015. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát sima dove krémmel szoktam! tudsz ajánlani valami mást?
2015. márc. 3. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:
hajaj fog még viszketni ahogy nyúlik a bőr. kenjed már most! kakaóvajas krémmel,shea vajjal,motherlove hasbalzsam olajjal elég nagy a választék :-)
2015. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én a dm-ben vettem erre való olajat, nagyon jó, bár én sajnos későn kezdtem el kenni, már megrepedt a bőröm, de a viszketést tök jól enyhíti, meg a húzódó érzést is :) van, aki kókuszzsírral keni vagy olívaolajjal, szóval a lényeg, hogy minél olajosabbal kend :)
2015. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenképp megfogadom a tanácsokat!
2015. márc. 4. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!