Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes terhes vagyok. Egész...

6hetes terhes vagyok. Egész idaig nem volt hanyingerem csak mellfeszülés alhasi szurka ami doki szerint természetes. Ma bevettem az első gravidat par oraja hanyingerem van szédülök rosszul vagyok. Lehet ettől?

Figyelt kérdés
2008. aug. 24. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is a 6. héttől jöttek a hányingerek, szédülés, és a szagokra is akkor lettem érzékeny stb. ez tartott kb. a 11. hétig. Azt nem tudom, hogy a Gravidától lehetsz-e rosszul, mert én nem szedtem olyat csak Elevitet és azt is a 11. héttől kezdtem.
2008. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Sokan panaszkodnak,h problémájuk van a terhesvitaminnal.Saját tapasztalat nincs,mert én felesleges pénzkidobásnak tartom,vasat és folsavat simán fel lehet iratni külön is,és ezek fontosak,de még ezt is be tudod vinni kiegyensúlyozott változatos táplálkozással.

Nekem amúgy a 7. héten kezdődött a tánc és folyamatosan rosszul voltam a 11. hét végéig.

2008. aug. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gravida okozta egyértelműen. Csak ebéd közben vagy után tudtam bevenni! Próbáld te is így! Ha így se jön be, keress másik vitamint!
2008. aug. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is 6 hetesen kezdődött a hányinger, pedig én csak folsav tablettát szedtem. Azt mondják, ennyi idősen kezdődnek ezek a tünetek, úgyhogy lehet magától is, és a Gravidától is.

15 hetes kismama

2008. aug. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is a Gravidát szedem. Nekem minden alkalommal hányingerem van kb. 15 percig utána elmúlik. Az a lényeg hogy mindíg evés után vedd be mert akkor legalább nem hányod ki. Közben rágcsálj kekszet segít a felszívódásban. Nekem így vált be.
2008. aug. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

Szia! Én még a terhesség előtt szedtem a gravidát, s terhesség nélkül is rosszul voltam tőle! Aztán váltottam elevitre, de mikor már terhes lettem, mivel nagyon hányós voltam (napi 20-szor), így az elevitet is alig tudtam szedni. Amíg fontos volt kb. 10-11. hét addig nehezen beszedtem. Azóta viszont nem szedek semmit. Sokan ajánlják a hipp natalt, én nem próbáltam még. Különben, ha folsavat szedsz csak az elején az is elég.

Azt meg igazából nem lehet eldönteni, hogy a hányinger a gravidától van vagy különben is lenne (nekem is a 7. hét körül kezdődött). Boldog babavárást!

2008. aug. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! ma ebéd utan vettem be és még nem vagyok rosszul:)de reggel hanyingerem volt ugyhogy lehet tényleg most kezdődnek a rosszullétek.
2008. aug. 25. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!