Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt a bárányhimlő...

Terhesség alatt a bárányhimlő jelenthet veszélyt a magzatra, ha az anya már védett?

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak az anyán keresztül lehetne baja.
2015. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kinek a bárányhimlöje????
2015. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Régebben volt itt egy kérdés, nem tudom mi lett a sztori vége. Én például nem tudtam, hogy ezt többször is el lehet kapni, orvost mindenképpen megkérdeznék a témáról.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2015. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan,hogy védett vagy a bárányhimlőtől. Lehet kétszer bárányhimlős az ember. De ha 2-szor nem jön ki rajtad,akkor is maga az ami okozza a himlőt,bekerülhet a szervezetedbe,és így ugye bekerül a babáéba is. Amikor a húgommal volt anya terhes,akkor azt hittük,hogy rózsahimlős vagyok, és nem is mert a közelembe jönni,amíg orvos nem látott,hiába volt már neki is.
2015. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a védőnő és a házi orvos is,hogy ha egyszer átestem a bárányhímlőn akkor mégegyszer nem kaphatom el...mivel van ellenanyag már a vérbe
2015. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A háziorvos okos akkor. A családban is van rá példa nálunk,hogy lehet kétszer bárányhimlős az ember. Sosem lehet tudni,hogy milyen ember genetikája. Oké,hogy van ellenanyag a vérben,de semmire se megy vele,ha nem tudja a szervezete hasznosítani.
2015. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2015. márc. 5. 20:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen veszélyes lehet akkor is ha az anya már túl van rajta! hallottam hogy az anya már nem félt tőle ugye mert már volt bárányhimlős,aztán megszületett a kisbabája bárányhimlővel ami persze odabent sullyosabb lett.. egyből vitték gyermek klinikára..
2015. márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!