Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hisztek abban, hogy az...

Ti hisztek abban, hogy az anya megérzi a gyerek nemét? Nektek volt megérzésetek? Bejött?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 19:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be. Teljesen biztos voltam benne, hogy lányom lesz. Fiam lett...
2015. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én 12 hetes vagyok és az égvilágon semmit nem érzek...
2015. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem se jött be. 24. hétig azt hittem fiú lesz. Akkor mentünk 4D uh-ra. Kislány lett. :)
2015. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én teljesen biztos voltam az elejétől, hogy fiunk lesz. 28. hétig azt mondták lány, az apja nem akarta elhinni, amikor biztos lett, hogy fiú.
2015. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne és nem volt megérzésem.
2015. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mindkét lányomnál a vége felé tudtam csak meg a nemüket, de végig úgy voltam vele, hogy lányok. A harmadiknál már az elejétől más érzésem volt, hamar ki is derült, hogy fiú. :D
2015. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 sandrachnologic ***** válasza:
Mindkettonel ereztem es be is jott. 😊 az első fiú (18. Héten derult ki fixre), a masodik meg a pocakban van, elejétől kezdve lányra keszultem, es a 21. Héten meg is mutatta az 5D-n, hogy kislány 😊
2015. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én 15 és fél hetes vagyok, nem tudom még a nemét. Ha minden jól megy, holnaphoz egy hétre megtudjuk, remélhetőleg Ő is így akarja :) Csak kíváncsi vagyok, kinél hogy alakult ez.


Én mikor pozitív lett a teszt, pár napig azt mondtam, hogy fiú, de az első UH-n amikor ránéztem a monitorra, valahogy egyszerűen lánynak láttam (tudom, hülyeség, mert egy fél centis kis folt volt), és ez mindig így maradt utána. Még háromszor láttam, 8 hetesen majd a 12 hetes genetikain, meg pár nappal később meglestük a dokimnál is, valahogy mindig az volt az érzésem, hogy ő bizony egy kislány. A környezetemben viszont mindenki azt mondja, hogy tuti kisfiú, mert hegyes a hasam (anyám szerint 15 hetesen még mindenkinek hegyes, akinek látszik egyáltalán, nekem már elég egyértelműen látni). Annyira belém beszélték, hogy most meg már fiúnak gondolom folyton, szóval volt nekem megérzésem, csak teljesen elbizonytalanítanak az emberek :D Nagyon-nagyon kíváncsi természetű vagyok, alig bírok magammal, borzasztóan várom már, hogy kiderüljön, ki lakik bent :)

2015. jan. 25. 20:07
 9/20 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességem alatt biztosra éreztem, hogy fiam lesz. Két kkislányom van. Szóval, semennyire sem jött be a megérzésem.
2015. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Amúgy a női megérzéseim olyanok, hogy szerintem egy férfinak is több van belőlük :D Kíváncsian várom, milyenek az anyai megérzéseim :)
2015. jan. 25. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!