Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusba fog lányom születn...

Augusztusba fog lányom születni. Tetszenek az Anna, Sára, Maja nevek. Tudtok még neveket ajánlani, amik ilyen szépek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 18:24
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Mi máciusa várjuk a hamadik kislányunkat,Anna nevet szerettük volna adni,de nem illik a vezetéknévhez,igy Boglárka lesz.A másik két lányunk Angelika és Zsófia.
2010. febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Az én személyes kedvencem a Noémi,gyönyörű név szerintem.

Kisfiam van,de ha a tesó egyszer lány lesz,akkor így fogjuk hívni!

19 hónapos kisfiú anyukája

2010. febr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Én 32 hetes terhes vagyok.a mi kislányunk Csenge lesz,nekünk ez megtetszett és ez marad nem is hallottam,hogy valakit így hívnak a környezetemben ha lesz még egy kislányom akkor vagy Maja lesz vagy Lotti.
2010. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Pető Mirabel. Ez a név megy a vezeték névhez,lehet becézni elég sokféleképpen,és nekem ez a név nagyon tetszik!:)
2010. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
A mi kislányunk júniusban érkezik, és Nóra lesz a neve, de szóba jött még a Dorina, Liza, Sára is.
2010. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Nálunk júniusban születik meg a kisfiunk.Hunor lesz, de ha lány lett volna Fruzsina lett volna.De tetszik nagyon még a Gréta.
2010. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Szia!Mi júliusra várjuk a csibét!!!És Mira Amina lesz!!!De nekem nagyon tetszik még az Iringó,Szófia(Szaffi),Klaudia név is!De apa leszavazott:(((!!!
2010. febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Pető Mira hogy tetszik? A Hanna is szép szerintem, de manapság túl gyakori lett.

Esetleg Pető Jázmin, bár ezt már mások is javasolták.

2010. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Pető Norina Maja,vagy pedig Pető Norina Jázmin lesz:)a kutyánk Mira:D
2010. febr. 21. 17:49
 40/40 anonim ***** válasza:

OFF:

Engem Majának hívnak, és a legjobb barátnőm pedig Sára:)


Amúgy szerintem a Kincső, a Hanna, a Szofi és a Fruzsina jó név. Fiúban pedig a Marci örök favorit:)

2010. dec. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!