Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség 5. héten járok és...

A terhesség 5. héten járok és nagyon szapora a szíverésem és sokat megijedek zajokra ez normális?

Figyelt kérdés
2008. aug. 25. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ilyen korai terhességnél fenn állhat e ez. De szerintem normális. De ne aggódd túl magad, nagyon messze vagy még a végétől!


Én már 28 hetes vagyok, nálam kb. 4 hete van ez, de inkább csak az ijedés, de az se vészesen.

2008. aug. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok 12 hetesen. Kíváncsi vagyok, a többiek mit írnak. Én még nem kérdeztem dokitól, hogy ez miért van, úgyhogy nem tudok neked semmit mondani. :(
2008. aug. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.
2008. aug. 25. 09:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Szapora szívverésem és nehézlégzésem nekem is van, és való igaz, én is könnyen meg tudok ijedni, ha a hátam mögül közeledik felém valaki. Elég muris. Szerintem ezek a terhesség velejárói lehetnek. Nyílván van egy határ, ami felett már aggodalomra adhat okot. Ezt szerintem dokitól kéne megkérdezned. 11-12 hetes kismami
2008. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális:-)

A pulzus a terhesség során megelkedik, általában 100-120/perc között szokott lenni.

A szervezeted két élőlényt tart el, ezért van ez. Ne izgulj:-)

2008. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!