Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28+6hetes vagyok ma egy...

28+6hetes vagyok ma egy nagyon pici barna folyasom volt a hasam nagyon puha a babam is alig alig mozdulgatott ma mitol lehet ez?!

Figyelt kérdés

2015. márc. 7. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Orvos? Hivd fel, vagy a korhazat.

Nekem is volt a mult heten (szinten 28+ het), de nekem valami fertozes miatt, kaptam antibiotikumot is. Akkor nekem is alig-alig mozgott, de mas baj nem volt, szerencsere.

2015. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy én vagyok/voltam a paramamai. De én egyből mentem be a kórházba ha valami nem megszokottat észleltem. Valami 'nem odaillőt"

Szerintem menj be,vagy hívd fel az orvosodat ha van. Ha mégsem akkor a védőnődet. Inkább 100szor feleslegesen mint 1szer későn...

2015. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem vagy szívbajos, annyi szent... miért nem mentél be a kórházba? én egyből mentem...
2015. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szaladhatok egybol korhazba nagyon messze van, lehet csak lustizik ma ..az zavar h puha a hasam mert mindig kemeny ..
2015. márc. 7. 22:45
 5/11 anonim ***** válasza:

hát pedig egy felelősségteljes anya vérzéssel szalad.

és igen, a barnázás az vérzés, ráadásul azért nem piros, mert elég föntről jön, tehát méh eredetű lehet. de hát ha te nem aggódsz érte, akkor én se :)

2015. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem volt sok barnazas epp h csak egy pici.

es nemaz h nem aggodnek tiszta ideg vagyok h mi lehet de probalok nem rosszra gondolni..a korhazba nem szaladhatok epp h csak barnazassal vedonot nemtudok hivni es orvost sem..szoval csak nyugtatom magam

2015. márc. 7. 22:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy a barnás vérzés jelentheti azt is, hogy tágulsz. Amikor eljött a szülés ideje nálam, akkor bizony barnás folyásom volt nekem is, mert szépen nyílt a méhszájam. Ezzel nem szabad "okoskodni". Akármilyen messze is van a kórház, menjél be, vagy azt veheted észre, hogy egyszer csak beindul a szülés és világra kell hoznod az igen csak fejletlen babádat.
2015. márc. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem mész be "csak barnázással?" Teljesen hülye vagy?? Szegény kisbaba:(

Védőnőt miért is nem hívhatod? én mindig felhívtam ha valami gond volt. ERRE VANNAK!!!!!

Kórházba na ne mond hogy ne tudsz bemenni..... Ügyeletet kihívni??

Nyugtatod magad, "áh csak barnázás, Biztos csak lusta a kicsi....

Tudod,mit... nem is mondok többet.... Egyébként é adtam azt hiszem a második vagy harmadik választ.

2015. márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Basszus,ez most nem rólad szól... Hanem a BABÁRÓL...
2015. márc. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig mindenképp orvos, hamar. Tisztázza, mi okozza, akkor is, ha messze van.
2015. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!