Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28+6hetes vagyok ma egy...

28+6hetes vagyok ma egy nagyon pici barna folyasom volt a hasam nagyon puha a babam is alig alig mozdulgatott ma mitol lehet ez?!

Figyelt kérdés

2015. márc. 7. 21:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát én mikor 6 hetesen tapasztaltam egy csepp barnzást, remegő kézzel az orvost hívtam egyből és azt mondta rendel, már mehetek. Utána medig Estére megnyugodtam mert Kiderült miért volt és kaptam rá gyógyszert. Azota is minden rendben, ujabb barnazassal ugyanezt tennem vagy barmi szokatlannal. És én sem a városban lakok ráadásul nem vezetek igy buszozok is. Ez engem nem akadályozott meg. Próbáltam én is nyugtatni magam a buszon meg a rendelőben de én tudtam hogy amit tudtam megtettem.
2015. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!