Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a párom terhes?

Lehet a párom terhes?

Figyelt kérdés
6 napja késik a menstruációja. Tegnap csináltunk tesztet X-Epil tesztcsíkkal nem első vizeletből és halvány csíkot mutatott. Az útmutatóban írja, hogy 10 s-ig kell a vizeletben tartani én tovább tartottam és azt írta hogy 10 perc után nem leolvasható, de ezen még látszik, lehet rossz a teszt? Nem szeretnénk még babát. Köszi a válaszokat!

2015. márc. 8. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Na. A 10 perc arra vonatkozik, hogy ha addig nem jelent meg a második csík, utána már nem lehet Figyelembe venni. De a csíkok nem tűnnek el róla. Ha pozitiv lett akkor úgy néz ki hogy terhes.
2015. márc. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha két csík van, akkor terhes...

Védekeztetek?

2015. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Töltsd fel a képet a kepfeltoltes.hu-ra és linkeld be ide! Megnézzük, de én is azt mondom, hogy nagy valószínűséggel terhes a párod.
2015. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ismerek olyat akinek az első pozitív lett aztán ezt 2 negatív követte, meg olyat akinek késett meg pozitív lett a tesztje és mégsem volt terhes.

2. Igen védekeztünk.

Sajnos mégis terhes lehet, bízom benne, hogy mégsem, szörnyű az abortusz még így is, hogy sosem volt még. :(

2015. márc. 8. 18:19
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Pedig ha pozitiv akkor persze van hogy történik valami akar korán is de ő bizony jelenleg terhes lehet. Úgy tűnik más védekezés kellesz.
2015. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyat akinek az első pozitív lett aztán ezt 2 negatív követte, meg olyat akinek késett meg pozitív lett a tesztje és mégsem volt terhes.


Ilyen esetben terhesek voltak az illetők, csak korai vetélés volt, kémai terhesség, leállt a magzat a feljődésben, felszívódott, stb. De terhesek voltak az tuti. Ha megjelent a második csík, akkor a barátnőd is terhes. És valószínűleg, neki nem is fog elmenni, mert aki nem akarja a babát az sosem vetél el, csak mi, akik mindent megadnánk érte...

2015. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5: kell és nem kellesz
2015. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, gondolom ez jól esett. De az ilyen kötekedésnek nincs értelme. Jelenleg ha terhes akkor mindegy. Kellesz jövő idő ami az ezt utaló időszakra utal azaz helyesen írtam.
2015. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*ezt követő
2015. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Holnap ismételjetek reggeli első vizeletből.Am én is megnézném a tesztet ha tudod tedd már fel.Egyébként hány évesek vagytok?Miért nem akarjátok megtartani?
2015. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!