Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egymás után bevehetem a...

Egymás után bevehetem a terhesvitamint, magne b6-ot és a nospa? Kell várni vagy nem?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom milyen vitamint szedsz de én mindig külön szedem a magnéziumtól. Ha van a vitaminban kalcium és/vagy vas akkor azok a Magnéziummal enyhítik egymás hatását. Legalább 3 órának el kell telnie a kettő között. Amugy ha görcsökre szeded a amgne b6-ot akkor inkább magnesium citricit szedj. én napi 3*500mg mangéziumot szedek és azóta sokkal jobbak az életkörülményeim:)) Nincs görcs, kevésbé fájnak a feszülések. A magne b6-ban asszem összesen van 300mg..
2015. márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen magnézium bevétele után minimum 3 órát kell várni. Sajnos olyan a magnézium, hogy megakadályozza a többi vitamin felszívódását. Ha lehet úgy vedd be ezeket, hogy legyen idő köztük. pl reggel a magnéziumot, sete a terhesvitamint.

Nospát minek szedsz, ha szabad érdeklődnöm?

2015. márc. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vas, magnezium es kalcium gátolják egymást. E-vitamin segíti a magneziumot, c vitamin a vasat. A terhesvitaminban is sok vitamin gátolja egymást, de elismerem én együtt szedek mindent. Kiveve kalcium mert azt tényleg nem szednem a magneziummal. Megvan az előnye és a hátránya is ha együtt szeded a vitamint a többivel.
2015. márc. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!