Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35+2héttől kezdhetem már...

35+2héttől kezdhetem már szedni a homeopátiás szereket? Caulophyllum c12 és Cimicifuga c12 illetve Pullsatila ch30 van itthon

Figyelt kérdés

2015. márc. 9. 11:57
 1/4 anonim válasza:
0%

Fogd meg, és olyan messzire hajítsd a homeopátiás szereket, amilyen messzire csak tudod!


Az aktív hatóanyag nélküli szerek használata miatt a homeopátiát áltudománynak, kuruzslásnak vagy – egy 1998-as áttekintő cikk szavaival – „legjobb esetben placeboterápiának, legrosszabb esetben sarlatánságnak” tartják.


Az Egészségügyi Tudományos Tanács 1991-es, „nem bizonyított gyógyhatású, gyógyszerként el nem fogadott szerekről” szóló állásfoglalásában "a leghatározottabban ellenzi azoknak a gyógyhatásúnak vélt és hirdetett szereknek az orvosi, gyógyszer helyetti alkalmazását, melyeknek a kedvező hatása még nem bizonyított, melyek a jelenleg, nemzetközileg és hazánkban is érvényes rendelkezéseknek megfelelő vizsgálati procedúrán nem jutottak át, s azokat illetékesek nem minősítették." A Magyar Tudományos Akadémia Orvosi Tudományok Osztályának a komplementer medicináról kialakított állásfoglalása a homeopátiát a filozófiai alapokon nyugvó eljárások közé sorolta be

2015. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kloetta ***** válasza:

szia! ha hiszel benne elkezdheted.

én 36 hetesen kezdtem a málnalevél teát és a gátmasszázsolaj használatát.

37,5 hét után a caulo-t.

40+1esen lett baba, 4 óra vajúdással és egészen kibírható fájdalommal (persze amennyire ez lehetséges) lett meg a 4600 gr-os nagyfiam.

hogy mi segített nem tudom, de a következőnél is fogom őket használni.

2015. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Betöltött 36. héttől kezdheted! Egyik héten napi 5 golyó caulo, következő héten napi 5 golyó cimici. És vidd a szülésre is, nekem percenként öntötte a számba a szülésznőm. :)


Ezzel egy időben mehet a málnalevél tea is, a gátolajat én kihagytam, így is mindkétszer gátvédelemmel szültem, de nagyobb bajt lehet vele okozni, nem szakszerűen használva. A szüléskor bőven elegendő a masszázs!

2015. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2015. márc. 16. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!