Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyógyszereket érdemes...

Milyen gyógyszereket érdemes itthon tartani?

Figyelt kérdés
Az első babánkat várjuk,még a 9.-ik hétben járok. Milyen gyógyszerek legyenek itthon az elkövetkezendő időben? Pld: Ha keményedik majd a pocak magnézium.

2015. febr. 11. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Ha babát vársz, akkor inkább kerüld a gyógyszereket.
2015. febr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem a tipikus "gyógyszerekre" gondoltam. Ez előtt is olyan voltam,hogy ha már tényleg nagyon beteg voltam csak akkor vettem be gyógyszert. Ha égett a gyomrom tejet ittam, ha meg voltam fázva mézes-citromos tea.
2015. febr. 11. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyomorégésre Rennie, vagy Gaviscon. Én renniet szedtem, ha már nagyon durva volt a helyzet.

Fájdalomcsillapításra paracetamol tartalmú gyógyszer, tehát pl Panadol.

Keményedésre magnézium. Ebből sem érdemes a legdrágábbat venni. Nekem a patikus ajánlott mindkét terhességemnél egy bizonyos fajtát, ami olcsó is, de a mg tartalma magasabb a horror árú Magne B6-nál. És ugyanúgy tartalmaz B6 vitamint is. Jutavit Magnézium+B6 vitamin

És,ha szedsz akkor kismama vitamin.

2015. febr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer fáztam meg terhesség alatt, még az elején, és a dokim azt mondta, hogy igyam a kalciumot, jót tesz a nyálkahártyáknak, hamarabb helyrejössz, ha pl. fáj a torkod. Tehát kalcium. :) (nem a sandoz-os, hanem a sima)
2015. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!