Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek 12, hetes, de...

Holnap leszek 12, hetes, de még semmi hasam nincs, a puffadás is elmulott. Ugye ez nem baj? Hogy még nem őtt, pocakom. Elég vékony vagyok pedig, első baba lesz

Figyelt kérdés
2015. márc. 11. 09:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha utánaolvasol, láthatod, hogy hihetetlen pici még a babád, tehát nem kell még látszódnia, akkor sem ha vékony vagy.

Nekem első babával kb. a 22-23. héten lett hasam, nem is igazán híztam (én is vékonyan kezdtem a terhességet).

Úgyhogy semmi gond nincs ne aggódj! Lesz ő még nagyobb, sőt, el is gurulsz majd a végére! :)

2015. márc. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mintha én tettem volna fel a kérdést.:-) Én 14 hetes vagyok,nekem sincs még pocakom. Nekünk is első baba.
2015. márc. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
legtöbbször a nem puffadt,hanem terhes has 4-6 között kezd látszani első babánál
2015. márc. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is vékony alkat vagyok, nekem a 20. héten nagyon passzos ruhában lehetett csak megmondani, hogy babát várok, szóval nem vagy még elkésve :) De én is naponta nézegettem már, hogy mikor látszódik már végre a pocakom :)
2015. márc. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat.Hát nehèz kivárni hogy látszodjon,de akkor megnyugodtam hogy most mèg nem kell látszodnia:)
2015. márc. 11. 10:11
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia! Tegnap járt nálunk egy kismama. 40 évesen most tudta meg, hogy 16 hetes terhes. A hasa szinte mint egy modellé. Rákérdeztem és elmondta, hogy Pilatesre jár, sokat hasizmozik. Anno nekem sem látszott, más meg 12 hetesen olyan mintha már félidős is elmúlt volna. Alkati kérdés. Örülj neki, valószínűleg erősek az izmaid.


Nem "kötelező" sem a has puffadás, sem a hányinger-hányás és egyéb tünetek sem.


Kellemes babavárást :)

2015. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Wiky93 ***** válasza:
Én is vékony vagyok és jó magas is. 19-ik héten semmi hasam nem volt! 20-ik héten már látszott, 22-ik hét végén meg sokkal nagyobb volt a 20-ikon :) nyugi majd alakul ;)
2015. márc. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Wiky93 ***** válasza:
mint a 20-ik héten*
2015. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Detto!! Pénteken töltöm a 14. hetet, szinte semmi nincs. Max én megmondom a tükörbe hogy na valami de még a párom se látja. Felöltözve meg éppen hogy semmi. Mindenki riogatott már 7 hetesen hogy gyorsan vegyek kismaminacit mert nem lesz mit felvegyek! Az övemet még csak ki sem kell engedni 😄

Egyébként vékony és alacsony vagyok így arra számítottam hogy etióp pocakom lesz már ilyenkor...most meg már várom hogy legyen végre valami 😝

De szerintem nyár végére mindannyionknak ki lesz a nyelve a nagy melegbe nagy pocakkal ❤

2015. márc. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én 18 hetes vagyok most, pont 15 hetesen hiányoltam én is a pocakomat, következő hétre meg egyszercsak nőtt a 16. héten, azóta meg már növöget, de még mindig picike:)
2015. márc. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!