Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen késö elkezdeni a...

Klaudiaa24 kérdése:

15 hetesen késö elkezdeni a terhes vitamin szedését?

Figyelt kérdés

Sajnos eddig nem tudtam meg venni a vitamint mert csak a fonotsabbat a magnéziumot és a maltofer fol tablettát mert vérszegény vagyok.

Viszont most már páromnak is sikerült munkához jutni és már megtudom venni nagyon szeretném már elkezdeni, az Elevit mellett döntöttem szerintetek nem késö még most elkezedeni??? Lehet valami baja a kisbabámnak hogy eddig nem szedtem?


2015. márc. 12. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Én semmilyen terhesvitamint nem szedtem, mégis makk egészséges babám született, aki azóta szépen fejlődik, növekszik.

Odafigyeltem arra, hogy változatosan táplálkozzam, sok (szezonális) zöldséget és gyümölcsöt ettem, husit, teljes őrlésű gabonákat. Mindennap sétáltam 40-60 percet a friss levegőn, pihentem, olvasgattam, és mindenből csak annyit csináltam, amennyi épp jól esett a szervezetemnek. Szerintem egy nyugodt terhesség ezerszer többet ér, mint akármilyen vitamin.

2015. márc. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A folsav lett volna a legfontosabb, azzal már elkéstél, de a legtöbb rendellenességet, ami azzal kivédhető (nyitott gerinc) már észrevették volna 15 hetesen (pontosabban a szívelégtelenséget még nem biztos).

https://www.youtube.com/watch?v=B7xCCfGF2OQ

2015. márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem szedtem terhesvitamint:) Én nem akartam semmiféle szintetikus anyaggal tömni magam és a babám. De persze mindenkinek a saját döntése,hogy mit mikor és hogyan szed!:)

Én folsavat+vasat szedtem,később Kalcium+d+K vitamint és C-+cinket. De 36.héttől egyiket sem.

Egészséges kisbabám született:) Azóta sincs gond sem vele sem pedig velem:)

Kérdem én.. Miért lenne baja a babádnak????? Mert nem szedsz terhesvitamint??? komoly a kérdés??

2015. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

"Én nem akartam semmiféle szintetikus anyaggal tömni magam és a babám...

Én folsavat+vasat szedtem,később Kalcium+d+K vitamint és C-+cinket. "


Basszus! Nem érzed az óriási ellentmondást???

Nem akartad magad tömni, de azért tömted. Szedted, de mégse szedted. Döntsd már el! :)

2015. márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Léteznek olyan vitaminkészítmények, melyek természetes nővényi kivonatokat és teljes vitamin-komplexeket tartalmaznak, ezek fogyasztása ajánlott a mesterséges készítményekkel szemben.


Részletek: [link]


Köszi, puszi :)

2015. márc. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell a legdrágábbat megvenni, én a dm mama vitaminját szedem
2015. márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös, akkor talán tanulj meg fogalmazni! ;)

Az írásodban kizártad és károsnak bélyegezted az összes terhesvitamint, holott nyilván abból is van olyan, ami megfelel a kritériumaidnak.

2015. márc. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!