Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogamzásgátló mellett teherbe...

Fogamzásgátló mellett teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Mindig rendesen beszedtem még eddig sose hagytam ki egy szemet se. Ugye most van ez 7 napos szünet, mikor nem kell szedni, de nem jött a megvonásos vérzés. Szerintetek?

2015. márc. 14. 09:47
 1/7 lyna82 ***** válasza:
Igen!Nálam az "eredménye" 11 éves gyönyörű leány :)Pedig mindig beszedtem,egyszerűen beleestem a maradék 10%-ba.Ráadásul a megvonásos vérzésem is megjött,csak állandóan émelyegtem,hányingerem volt.A háziorvosom azt hitte,a fog.gátló miatt vagyok sz@rul (pedig egy éve szedtem) emiatt abbahagyatta velem.Egy hét múlva kiderült,hogy 6 hetes terhes vagyok.
2015. márc. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Hát...egy kicsit félek mert még nem terveztük a babát, nagyon nem vagyok felkészülve, de semmiképp nem vetetném el! Várok még pár napot aztán tesztelek.
2015. márc. 14. 10:03
 3/7 anonim ***** válasza:
A férfi és a női védekezési eszközök,is rendes betartás és használat során is 1 vagy 10% az esélye,hogy ezek mellett a baba megfoganjon. semmi nem véd 100% ig,de ez becsuszik a baba ritka eset.
2015. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat, sok ilyen eset van.
2015. márc. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 14. 13:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem pár éve volt olyan,hogy 2 egymást követő hónapban nem jött meg a gyógyszer közti"szünetben". Én nem voltam (akkor) terhes.Persze attól te még lehetsz az.😉
2015. márc. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lyna82 ***** válasza:
Első vagyok.Még én sem voltam felkészülve,de egy percig nem bántam meg,hogy megtartottam.Pedig akkor még suliba jártam,a baba mellett fejeztem be.Nem volt könnyű,de életem egyik legjobb döntése volt megtartani főleg mikor odabújik hozzám,és mondja:Anya úgy szeretlek! :)
2015. márc. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!