Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen normális a bő folyás,...

Terhesen normális a bő folyás, ami olyan, mintha víz lenne, száradás után pedig fehér folt marad a fehérneműn?

Figyelt kérdés
De van, hogy szimplán vizes.és néha nagyobb mennyiségben jön.
2015. márc. 14. 12:38
 1/5 anonim válasza:
igen , normalis ha nem kiseri viszketo , csipos erzes :) Nekem is van, de van hogy hetente valtozik a folyas mennyisege stb. :)
2015. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is változik a mennyiség, meg a minőség is. Sokszor olyan, mintha tiszta víz lenne, máskor meg krémes,van,hogy egész nap alig van, aztán egyszer csak kijön egy adag.csak így 22hetesen mindig megijedtek, hogy nehogy magzatvíz legyen. Eddig használtam tisztaságit, de azon nem láttam, hogy milyen száradás után, és most nem használom, mert a fehérneműn látom legalább, hogy száradás után fehér. A magzatvíz meg szerintem nem fehéredik be. Igaz, így többször kell cserélni bugyit, de az legyen a legnagyobb baj.
2015. márc. 14. 13:03
 3/5 anonim válasza:

elso vagyok.

Nekem is pont ilyen :) A magzatviz szivargasat erezned. :) Sima folyas ez es szerintem meg fog sokszor valtozni az allaga a hetek alatt :D

2015. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 22 hetes vagyok és nekem is ilyen. Meg néha, mint a testápoló.
2015. márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Holnap kezdem a 30. hetet,nekem is így van,bár nálam most már néha édeskés az illata,máskor meg olyan vizes a bugyim mintha bepisiltem volna,de csak a vizelet csepeg úgy,hogy nem is érzem. A magzatvízszivárgást nem fogod érezni,ugyanolyan érzés amikor szivárog,mintha bepisilnél,ezért van az,hogy sokan összekeverik a vizeletszivárgást vele. És ezt nem én találtam ki mielőtt jönnek a kötekedők,hanem az orvos mondta,mikor én is megijedtem és rákérdeztem.
2015. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!