Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájt valakinek a szeméremteste...

Fájt valakinek a szeméremteste a terhesség vége felé? Ez normális? 32 hkm

Figyelt kérdés

Kb. másfél hete kezdődött.

Főleg éjszaka fáj mikor felkelek az ágyból hogy mosdóba menjek.

Napközben is érzem járás közben.

Nem látok visszért rajta,se mást.

Még elviselhető,de napról napra erősebb a fájdalom.

Esetleg szóljak róla dokinak?



2015. márc. 12. 06:15
 1/8 sandrachnologic ***** válasza:
Nekem mar egy homapja faj. 33+1 vagyok. Bekeleodott a baba feje es nyomja szet a csontokat, nekem legalábbis ezt mondta a dokim. Pokoli...
2015. márc. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Nekem is koponyavégű fekvésű már a pici,30 hetesen mondta a doki és nem sokkal utána elkezdett fájni.

Volt egy sejtésem,hogy valószínűleg Ő okozza ezt a fájdalmat :)

Tényleg nagyon rossz,de az a lényeg hogy akkor ez normális.

2015. márc. 12. 07:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Neked nem a szeméremtested, hanem a szeméremcsontod, pontosabban a symphysis-ed fáj. :) Nekem is ez van, a 26. héttől kezdve kb, pedig akkor még faros baba volt. És főleg felkelés után, vagy picit akkor is, ha bármilyen nem szimmetrikus mozgást végzek. Ez teljesen normális, sok embernél előjön terhesség alatt.
2015. márc. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi neked is utolsó hogy válaszoltál.

Most is nagyon fáj.

Fokozódik ez még?

2015. márc. 12. 09:39
 5/8 anonim ***** válasza:
31hkm vagyok nekem kb 1,5 hete fáj ott, kissé jobb oldalt, de csak ha mozgok, felállok, megyek.Ülve, fekve nem fáj. Ja és éjszakánként a mosdóba menetelnél is mint egy 80 éves ügy görnyedek az első pár lépésnél..fejvégű a babóm már.
2015. márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most voltam a védőnőnél.

Ő is azt mondta hogy tágulnak a csontok,azért fáj.

2015. márc. 12. 12:24
 7/8 Lienci ***** válasza:
Nekem is,volt. Sajnos nalam szet is nyilt az izulet, sokszor ereztem, ahogyan elcsuszik, es pattan egymason a ket oldal. Most egy eves a babam, de sajnos ez nem mult el. A fajas ugyan megszunt, de az elcsuszas, pattogas megmaradt. Orthopedian meg kb nem is,foglalkoztak vele. Majd el kellene menni magan orvoshoz, de arra meg gyujteni kell 😞 elmelezileg vegso megoldaskenz ossze lehet drotozni.
2015. márc. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem semmi Utolsó,amit írtál.

Nemtudtam hogy ennyire eltud ez durvúlni.

Sok szerencsét kívánok Neked,remélem összegyűlik rá a pénzed és rendbe jössz.


Remélem nálam idáig nem fajúl a dolog,mert eléggé fáj.

2015. márc. 13. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!