Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A uh. leletemen az van, hogy...

A uh. leletemen az van, hogy placenta hátsó falon tapad, homogén. Ez mit jelent? Hol kell lennie? Valamint azt mondta az orvos, hogy fiú. Ez biztos már? AFP is azt mutatja (AFP TERHES 35,6)

Figyelt kérdés
2008. aug. 25. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az jó hogy a hátsó falon tapad, nemkem is ott van, de azt nem tudom mit jelent a homogén szó. Nekem már a 17 héten megmondták, hogy kislány, azóta is az. Szerintem nem igazán tévednek ebben a gyakorlott dokik. 37 hetes kismama
2008. aug. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! azt nem tudom, hogy holl kell tapadnia, az én uh leletemre az van írva: a lepény a mellső falon tapad, jó helyen. De gondolom, ha gáz lenne, mondták volna, úgyhofy nyugi.Nekem a 18 hetesen megmondták, hogy kisfiú. Gratulálok!!!
2008. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az biztos,hogy mindegy hogy hol tapad,csak jól tapadjon!A legtöbbeknél elöl vagy hátul tapad a lepény,viszont akad olyan kismama akinél a méhszájhoz közel,vagy éppen rajta tapadt meg.Nekik elővigyázatosabbnak kell lenniük,mert a lepény fekvéséből adódóan nagyobb a "balesetek" veszélye.A kisbabád nemét tekintve,ha azt a kis kukacot már meglátta az orvos,ritkán téved... :) azt mondják,hogy a nuniból még alakulhat valami nagyobbacska dolog,de ha kukit láttak,az nem nő visszafelé!:) Ez aranyos egyébként...a párom-mint laikus szemlélő -látta meg a 18. heti UH-n a kis fütyikéjét...:D szóval!Persze senki sem tévedhetetlen!Ahogy egyre nagyobb lesz a babód,látszik egyre biztosabban a neme!Boldog babavárást!!!!Üdv,20 hetes mami
2008. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
50%
Szia!Nem kell izgulnod,nekem is azt mondták hogy a placenta a hátsó falon tapad, immáron 7 éve és nekem is kisfiam lett.
2008. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!