Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy befordult a babája de mégis ugyanott érezte a mozgásokat? Ti hogy éreztétek?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok, legutóbb még az UH-n faros volt. Addig csak lent éreztem mozogni, a napokban viszont nagyon mocorgott, most már fent is érzem a bordámnál, meg kb. mindenhol. A köldököm vonalában is, egészen lent is. Lent gyakran ahogy forog szúró, éles fájdalmat is okoz. Lent nagyon sokat bokszol/rúg(?), fent és oldalt ritkábban. Nem tudom megkülönböztetni, hogy most a könyökével vagy a tappancsával bököd-e? Ti mire következtettek ebből? Tudom, várjam meg az ultrahangot, majd ott megmondják. De már úgy izgulok és az UH még messze van :) Meg azt is olvastam, hogy a 32-ig hétig kellene befordulnia mert utána nem lesz helye. Köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 16. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 35 hetesen fordult be, és nem lehetett nem észrevenni, mert szétfeszítette a hasam, már olyan nagy volt... Szóval amúgy, ha akarják megoldják a forgolódást később is! :)

Én amúgy utána éreztem, hogy máshol matat, viszont ők még sok mindenre képesek: lábukat a arcuk elé teszik...tehát nem meglepő, hogy nem tudod feltétlenül megállapítani, hogy hogyan fekszik!

2015. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem tuti hogy befordult a babád. nekem 36 hetesen fordult meg, addig csak lent éreztem mozogni, de utána sem éreztem a bordáimnál, csak max köldökig, mert kb ezzel egyidőben már le is ereszkedett a hasam. ja és közben hol éles szúró, hol sugárzó/zsibbadó érzésem volt "onnan" a combom irányába 1 napig. amúgy közvetelnül szülés előtt is megfordulhat, nem csak 32 hétig.
2015. márc. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már nagyon kíváncsi vagyok, el sem tudom képzelni jelenleg hogy fekhet...
2015. márc. 16. 14:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem első 35. héten fordult meg , úgy hullamzott a hasam, h egyértelmű volt, következő héten megszületett, szerencsére 2500g fölött volt picivel, és az életjelenségei kiválóak voltak, így ő volt a legkisebb baba a normál osztályon. A második olyan aktív baba volt a pocakban, hogy észre sem vettem, hogy mikor fordult meg. Meg is lett a sok mozgásnak az eredménye, hosszú volt a zsinór, és jól belegabalyodott. Ennek következménye egy császár lett. De egészséges, szóval ok. :) Sok sikert!
2015. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok a lurkókhoz. Amikor megfordultak ereztel különbséget a rugdosas helyet illetően?
2015. márc. 18. 16:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem éreztem különbséget. Igazából, ha az a nagy mozgás nem lett volna az elsőnél, akkor nem veszem észre a megfordult állaptot. Kb mindenhol mozgást éreztem, és mindig máshol, így nem tudtam soha mivel hol van éppen. :D
2015. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!