Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bacis, gombás vizelet 36....

Bacis, gombás vizelet 36. héten, volt valakinek hasonló? Ilyenkor a kúp még használható? A babának nemlessz bajja ugye?

Figyelt kérdés
Mostani vizeletembe szinte mindent találtak,gombák,fonalas gombák stb..folyásom is van!Viszont a védőnő a tesztcsikkal jónak találta a vizeletet.De most újra labor.Klion 100D-m van itthon de doki szerint 36hetesen már nemigen kéne használni.Akkor mégis mit tegyek? Félek hogy a babának neadj isten bajja lessz.Terhesség elején 3x volt szintén zsúfolt bacis vizelet,akkor 4.re kaptam gyógyszert és kúpot.Aztán idáig volt jó a vizelet most ismét ez.Lehet mert nemtudtam pisilni itthon hanem egy nagyon keveset sikerült a laborba és azt tudtam leadni?Pénteken vettek kenetet félek azis rossz lessz.Pedig sokat iszom,fertőtlenitek sehol nemmegyek wcre!Ha nálunk mennek el is fertőtlenitek mindent,nemértem már..

2015. márc. 16. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:
39. héten kaptam el gombàt+ gyulladàst. 10 napi antibiotikum kúra lett a vége,+ canesten krém. A tabletta szàjon àt. Minden rendben volt utàna.
2015. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!