Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhesen jelentős...

17 hetes terhesen jelentős túlsúly érdekelne akit diétára fogtak mennyit fogyott a terhesség végére és a babának nem lett e baja?

Figyelt kérdés
17 hetes terhes vagyok amikor terhes lettem már akkor 78 kg voltam, mostanra 86 kg, ez rettentően sok amúgy is, mert amúgy általában a súlyom 63 kg.... csak egy két problémám adódott mindegy nem érdekes már. Mivel a Védőnő és az orvosom csak is a súlyommal van elfoglalva, ezért úgy döntöttem betartom a napi 160 g szénhidrátot de ugyan akkor nagyon félek nem e okoz problémát ez a folyamat a magzatnak

#túlsúly #magzatfejlődés #diéta terhesség alatt
2015. márc. 18. 04:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nem!! Nem fog gondot okozni ellenben neked nagy könnyebbség lesz, hohy rerhesség végén nem 20-25 kf pluszt kell cipelned! A cikros kismamik is ezt tartják adott esetben akkor is ha nincs rajtuk túlsúly és nem fogynak le drasztikusan várandóság alatt. Nyugodtan fogj bele, az eleje tuti nagyon rossz lesz de szépen ha átreformálod a konyhásdki lehet váltani a szénhidrátokat! Ne hagyj ki étkezést, napi 6 kell hog soha ne légy farkaséhes.

Fogyás szerintem nem lesz de jó esetbeb nem gyarapodnak tovább a kilók. Azaz a baba a te mostani tartalékaidat fogja felélni. Sok sikert és kitartást!!

2015. márc. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egyéb betegség miatt diétáztam terhesen, és a 9 hónap alatt 2 kg-ot híztam, amikorra megszületett a lányom könnyebb lettem 8 kilóval, mint a terhesség előtt.

A babának semmi baja nem lett, majdnem 4 kg-val született.

2015. márc. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a babád érdekében tartsd be a diétát mert kijöhet a cukor is nagyobb eséllyel cukor esetén.

Szerintem a 160g simán tartható.

2015. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat sokat segített ez most nekem, belevágok aggályok nélkül !!! Puszi mindenkinek
2015. márc. 18. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!