Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kellett megtennetek...

Mit kellett megtennetek azért, hogy összejöjjön a baba, aki aztán meg is született? Mennyit vártatok rá?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy rögtön, mindenféle egyéb dolog nélkül összejött? Vagy kellett szednetek gyógyszert? Kellett váltanotok életmódot? Kellett IVF, lombik? Mennyi idő volt, ameddig összejött?

2015. márc. 18. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

8 hónap sikertelen próbálkozás után ajánlotta a dokim, hogy szedjünk mindketten E és C vitamint. A következő hónapban nem, de a rá következőben megfogant a lányunk. Vagyis durván 10 hónap alatt jött össze.

Mondjuk érdekes volt, mert nem sokkal előtte halt meg édesanyám. Amikor mondták a kórházban, hogy el kell már búcsúzni tőle, akkor a fülébe súgtam, hogy elengedem, mert tudom, hogy el kell mennie, de akkor küldjön nekünk egy kicsi babát. Nem egészen egy hónappal később fogant meg a baba. Május 5-én halt meg anyukám, június 1-jén fogant a kicsi. Neki el kellett mennie ahhoz, hogy a mi babánk megszülethessen.

2015. márc. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sziia. 2013 decemberbe volt egy missed ab. Az a babó egy alkalomból jött össze csodálkoztunk is hogy de jó ilyen hamar összejött de nem tartott sokáig az örömünk :( Vártunk áprilisig (doki tanácsolta) 2014 április óta próbálkoztunk és most lett pozitív a teszt szombaton :) Eddig minden oké. Hétfőn megyünk dokihoz. Nagyon sokat tettünk érte sok-sok csalódást okozó hónap..megint megjött megint megjött..a vitamintól, a teáktól, a pózoktól, gyertyaállástól kezdve mindent bevetettük. És igen ez a bizonyos rágörcsölés...mindenki azt mondta azért nem jön mert...RÁGÖRCSÖLSZ! mikor ezt hallottam mindenitől feltudtam volna pofozni őket...könyörgöm ha akarsz valamit azt várod és azon jár az agyad h vajon megkapod e...És ebben a hónapban is ugyan úgy figyeltem magam gondoltam rá és tessék ha minden igaz itt van és rendbe lesz vele minden. Nagyon bízom benne :)
2015. márc. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Mind a 4 terhességem a második próbálkozós hónapban sikeres volt.
2015. márc. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekünk 2.5 év alatt jött össze a baba. nem tettünk érte hogy előbb terhes legyek, stresszes munka, rossz táplálkozás, dohányzás. azt a nővérem elkezdte szedni a barátcserjét és abban a hónapban terhes maradt, nekem adta a maradékot. én peteéréstől szedtem kb 10napig, de menzim már nem jött meg. ez volt decemberben. ha megjött volna akkor januárban mentem volna kivizsgálásra, de így terhesgondozásra mentem :) nem tudom hogy a barátcserje segített, mivel elvileg 2-3 hónap kell hogy hatása legyen, de hogy a nővéremnek és nekem is pont akkor sikerült a baba...természetesen mikor pozitívat teszteltem azonnal változtattam az életmódomon. már 7 hós a fiam és imádjuk :)
2015. márc. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk az első és a második baba elsőre,a harmadik 2 hónap után jött össze.Most 15 hetes vagyok a negyedikkel,Ő is azonnal összejött.Több már nem lesz.Semmit nem kellett tennünk.
2015. márc. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 LadyLoss ***** válasza:
Nekünk csak a lombik segített. 1 évig próbálkoztunk természetes úton, lazán, nem görcsösen, de nem jött össze. Akkor párom elment orvoshoz és kiderült, hogy szinte nulla az élő, mozgó spermáinak a száma. Azonnal belevágtunk a lombikba. A második beültetés sikeres volt, majd rá 2 évre szintén második beültetés sikeres volt. Tehát van egy majdnem 3 éves lányunk és egy 30 hetes lány a pocakomba. :)
2015. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4* voltam mar terhes és egy kicsi fiam van. Mindig szinte rögtön teherbe estem, mégis 3*vetéltem el.

25 évesen első babàra vàrva igazi szenvedés volt az az 1 év mire végre megfogant a pici fiam. Én a méhpempőre esküszöm, pozi teszttől a 13.héttig szedtem. Januàrban született meg a kisfiam, teljesen egészségesen . Ő a mindenem ♡

Veled mi újsàg kérdező?

2015. márc. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én csak érdeklődöm még, nemsokára kezdünk mi is akciózni.
2015. márc. 19. 09:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs az offért!Szánalmas hogy lepontozzátok azokat,akiknek hamar összejött a baba!Csúnya dolog az irígység,szégyelljétek magatokat!Akinek nem inge...
2015. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Van akinek hamarabb összejön, van akinek nem.. Mi 4 éve próbálkozunk. Remélem kérdező nektek hamar összejön, de ha esetleg mégsem, akkor se adjátok fel soha.. :)
2015. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!