Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már most jóslóim vannak,...

Ha már most jóslóim vannak, még mennyi lehet szülésig? 32 hkm

Figyelt kérdés

Kb. ez a 4. napja hogy érzem.

Eddigi napokon csak este fekvésnél.

Tegnap már erősebben és a menzis görcsökön kívűl még a derekam is nagyon fájt.

Ma már napközben is éreztem igy,most meg újra érzem a hasamban és derekamban is.

Nem elviselhetetlen,de azért megérzem.

Közben van hogy be is keményedik a pocakom.


Nem mértem még az időt,de nincs benne rendszeresség azon kívűl hogy most már egymás után ez a 4. nap.

Attól függetlenűl hogy egyre erősebben érzem,ugye még messze a szülés??

Magne b6-ot szedek,napi 3x2 szemet.

Talán már ez is kevés :(



Sokat mozgok,lehet ettől van inkább?



2015. márc. 18. 19:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Szia! Nem jelent igazán semmit. Nekem is voltak már korán, mégis túlhordtam még 10 napot is. Mondjuk én nem vagyok túl aktív típus:)
2015. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Első babámmal a 31. héttől voltak jóslóim. A oki dupla magnéziumot ajánlott a 36. hétig.

Végül a 41. héten indították a szülésemet. Úgyhogy simán végig, sőt tovább húztam!

Most a második babát várom, és a 30. hét óta vannak jóslóim. Most 34 hetes vagyok. Utolsó vizsgálaton (két napja) még teljesen zárt volt a méhszáj, úgyhogy a jóslók most sem hinném, hogy azt jeleznék, hogy máris szülök.


Én amúgy nem Magne B6-ot szednék a helyedben, hanem Magnesii citricit-et vagy Magnerot-ot. A Magne B6-ban kevés a magnézium.

2015. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak. A MgB6-ot felejtsd el, én is citritet szedek,nagyon jó. Ráadásul sokkal olcsóbb és lehet receptre is kapni.
2015. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Már gondoltam én is arra hogy változtatni kellene.

Érzem hogy kevés a magne b6.


Na és a magnerotból vagy magnesi citricii-ből mennyit kell szedni?

( Bocsi ha rosszúl írtam a nevüket. )


Ma reggel is volt jóslóm.

Egyre sűrűbben van.

2015. márc. 19. 06:04
 5/37 anonim ***** válasza:
Én napi 4x2 Magnerot-ot szedtem, az 4000 mg magnézium, az a max amit szabad. Így kihúztuk a 34. hétig, akkor született a kisfiam. Remélem ti tovább együtt maradtok, minden ismerősöm aki jóslózott, kihúzta a végéig, csak én szültem korábban. Szedj több magnéziumot!
2015. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Igen én is úgy tudom,hogy a Magnerotból is és a citriciből is 4x2 a max amit lehet,bár nekem elég 3x1,sőt van,hogy 2x1 is. Pihenj nagyon sokat és igyál sok folyadékot. Polcold fel a lábad és ne ülve vagy félig üle pihenj hanem fekve. Doki mondta,hogy ez késlelteti a méhszáj nyílását,mert így nem éri terhelés. Én 1 hétig így feküdtem és nagyon sokat segített. Ennek már lassan 6 hete és még mindig jól vagyok.
2015. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

6-os vagyok,saccolták már a kicsi súlyát?

Anyának is amikor az öcsémet várta beindult 32 hétre a szülés,de ő még nem töltötte be,csak az elején volt.

2015. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Nem modtak súlyt,de most bent fekszem a szülészeten.

A sok jósló miatt,meg mert 2100 a méhszáj értékem.

Kaptam infúziót és még fogok is vagy 2-szer.

Még tüdőérlelőt is adtak,ha ne adj Isten gond lenne.

Közben számolgattak is ,kiderűlt hogy 1 héttel fiatalabbak vagyunk.

De a méretei megfelelnek a 33 hétnek.

Kitudja....

Már nem görcsölök,remélem nem is fogok.


Köszi hogy írtatok :)

2015. márc. 19. 19:55
 9/37 anonim ***** válasza:
Tyűha,hát reméljük,hogy nem lesz semmi gond. Gondolom magnézium infúziót kapsz. De,hogy lehet fiatalabb,ha az adatok megfelelnek a 33 hétnek? Egyébként nyugi,ha Isten ne adja megszületik most a kicsi,nagyon jó esélyei vannak. Anyának 1 kg 44 dkg volt,40 centi. De csak légzésrásegítést kellett adni tesómnak,és a súlya miatt tartották bent a koraszülött osztályon,mert ugye 2 kg 25 dkg-tól engedik haza őket. De ezen kívül semmi baja nem volt. Kitartást és drukkolok!
2015. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Azzal a kis kör alakú bigyóval számolgatta a doki.

Eredetileg május 7-re voltam kiírva de most előbb mondta a május 9-et aztán az első ultrahang lelet alapján a május 15- öt.

Igen magnéziumot kaptam,meg még fogok is.

Múlt hét pénteken voltam a 32. heti ultrahangon,ott megfeleltek a baba méretei.

Lekopogom azóta sincs semmi jósló :)

Nem bánn ha holnap hazaengednének.

2015. márc. 19. 21:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!