Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este óta vannak kisebb...

Tegnap este óta vannak kisebb nagyobb jóslóim, ilyenkor megkeményedik a pocim és fáj is menszi szerűen, de még csak 36 hetes vagyok. Akkor ezek a jóslók most már elkísérnek egészen a szülésig, lehet a 40. hétig is?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ezek a jósló fájások bármeddig tarthatnak, akár szülésig is. Persze ne arra gondolj hogy soha nem fog megszűnni, lehet holnap semmit nem érzel, holnapután megint. Bármi lehetséges. És az sem biztos ugye hogy a 40. hétig kihúzod, ki tudja? :)

Könnyű szülést kívánok: 3 és fél hónapos baba anyukája

2009. júl. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi válaszod! Remélem nem fogom minden nap érezni! :-))
2009. júl. 10. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok :) Nekem is 36 hetesen kezdődtek, emlékszem akkor 2 napig voltak is, aztán már csak 1szer 1szer jöttek megint, én 39+4 hetesen szültem.
2009. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most is fájdogál a pocim alja, de most átváltott folyamatos fájásba és nem keményedik, baba mocorog, úgyhogy remélem lassan el is múlik! Hétfőn megyek dokihoz, majd mesélek neki is! :-)) Nagyon jó kismamának lenni, de a vége azért már elég gáz, mikor nem tudok a pocitól csinálni nagyon sokat, mert abból van jó nagy! :-)) De azért kiélvezem az utolsó napokat is, mi már nem tervezünk többet, a pindur lesz a második babánk. Na jól kiírtam magam! jó babázást neked!
2009. júl. 10. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!