Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen a szeméremcsontomba...

33 hetesen a szeméremcsontomba és fölé belenyilal a fájdalom, mitől van ez?

Figyelt kérdés
Van rá valami praktika? ha leülök azonnal elmúlik. Ha normál tempóban vagy gyorsabban sétálok akkor jön elő, olyan lassú tempóban tudok sétálni csak mintha várost néznék..Egy hete csak fájdalom volt, de mostmár bele is nyilal..:(
2015. márc. 19. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jósló fájás. Nekem is csinálja, eléggé kellemetlen.

38hkm

2015. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de a jóslónál nem derékfájás és görcsök jelentkeznek?
2015. márc. 19. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Lent fekszik a baba, tágul a medencét, a csontok feszülnek, nyom egy ideget a baba, esetleg jóslófájás része... bármi lehet. Jóslónál nekem görcsöl a hasam is!

Nekem is van, már vagy 2-3 hete. Most vagyok 34 hetes.

Első babámmal is volt, most is van. Úgyhogy én a terhesség velejárójának fogom fel.

2015. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csak derékfájás és görcs lehet a josló. Egy ideje már élvezem a meglétét, és hidd el a legkülönbözőbb időben testhelyzetben és helyen tudnak jelentkezni. A lényege, hogy nem tart sokáig, nem erősödik és gyorsan elmúlik.
2015. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!