Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A pharmatex fogamzas gatlo...

A pharmatex fogamzas gatlo mennyiire megbizhato? Kenocsot hasznalom! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 20. 06:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

van millió ilyen kérdés.

sajnos nem a legjobb, én óvszerrel kombinálva használnám(ha lehet)

2015. márc. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
még annyi hogy a szülésznőm azt mondta vannak pharmatex babák.. így hívják őket maguk közt.. sokan teherbe esnek mellette
2015. márc. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megszakítás mellett, és/ha nem nagy baj, ha összejön a baba akkor jó. Ha semmképp sem akarsz gyereket, akkor nem jó.
2015. márc. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem megbízható.
2015. márc. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Annyira megbízható hogy 28 hetes a baba a pocakomba :D ( Mondjuk nekunk nem baj hogy osszejott .. de aki nem akar babat az inkabb irasson fogamzasgatlot vagy szexeljen gumival.. )
2015. márc. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt mondta az orvosom, ezek a helyileg alkalmazható szerek csak azoknak való akiknek nembaj ha becsúszik a baba, azt mondta,hogy egyáltalán nem megbízható! De keress rá gyk-n ,rengeteg ilyen kérdés van.
2015. márc. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi évekig használtuk a tablettát az előírásokat szigorúan betartva, és soha nem lettem mellette terhes. Meddő az nem vagyok, mert amikor védekezés nélkül voltunk együtt, megfogant a lányom. A szülés óta (2 éve) újra pharmatex-el védekezünk, eredményesen. Ettől függetlenül én is sok babáról hallottam, aki a pharmatex mellett fogant.
2015. márc. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok olyan esetet olvasok, hallok aki helyi fogamzásgátló mellett esett teherbe, illetve gyakran látom a Pharmatex-bébi elnevezést is. Én a párommal 3 évig pharmatex hüvelykúppal védekeztem és nem volt semmi gond. A baba 3 hónap alatt összejött amikor már nem használtuk. Szülés után két évig szintén ezt használtuk és teljesen jól működött. Most abbahagytuk mert kistesót szerettünk volna, az első hónapban össze is jött. Szóval termékenységgel nincs gond vagyis nálunk jól működött a kúppal védekezés. Mindenesetre én csak akkor javasolnám a rengeteg negatív tapasztalat miatt is ha tényleg nem baj, hogy becsúszik a baba.
2015. márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó volt,annyi,hogy én a kúpot használtam. kipróbáltam a hüvelytablettát is,de az szétmart és a páromat is csípte.
2015. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont nemrég mondta a dokim,hogy minden második kismamája azzal védekezett:) Hangsúlyozom Kismamája:) Azt mondta,hogy nem megbízható...
2015. márc. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!