Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vaterán vásárolt olcsó...

A vaterán vásárolt olcsó terhességi teszt mennyire jó? Megbízható? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is vásároltam már a vaterán,igaz nem tesztet,de engem nemegyszer jól átejtettek.A helyedben inkább boltban vásárolnék tesztet,még ha drágább is.
2010. ápr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia,


Csatlakozom az előttem szólóhoz, szerintem is a boltban vásárolt az igazi, na meg könnyebb is beszerezni, én legalábbis anno türelmetlen voltam mikor már voltak jelek, lefutottam a DM-ba és vettem kettőt, aznap délután mikor hazaértem + lett :)

2010. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha csak kicsit kevésbé megbízható, akkor sem mindegy, hogy 75Ft/db, vagy 800.


egyébként vannak itt a teherbeesés témakörben szép pozitív tesztek és nem tévedtek.

2010. ápr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem is vannak jeleim (elég sok) de még csak a 8.DPO-n vagyok. (nekem az előző terhességemnél is nagyon hamar jöttek,és nagyon hamar kimutatta a teszt) Akkor mikor próbálkozzak teszttel?
2010. ápr. 13. 10:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én próbáltam one step vaterás tesztet. Állítólag 10 érzékenységű , de ez nem igaz. Medi labbal csináltam délután tök erős két csík. Másnap reggel csináltam a vaterással. Épp hogy látszódott valami. Ezután csináltam medi labbal még 1 és az tök erős. Remélem segítettem.
2010. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél, én is ott vettem ovu tesztet és 10-es érzékenységű terhességi tesztet is. Nem csalt :) 29 hetes vagyok most :) (Amúgy nézni kell az eladó értékeléseit, ha van neki egy csomó pozitív, valószínű, nem fog átverni.)
2010. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 11. DPO-n pozitív volt a teszt.
2010. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb és egyszerűbb elmenni a gyógyszertárba,vagy egy drogériába és ott megvenni.Sose rendelnék ilyet interneten.
2010. ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!