Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba kb hány hetes korban...

A baba kb hány hetes korban mozdul meg elöszőr? Az lehetséges, hogy nem mozdul meg, csak kb a 30. hetesen?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 17:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha a 22-24. hét után nem mozdul meg, akkor ott baj van. Legkébsőbb ekkor meg KELL mozdulnia.
2010. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kb. középidőben lehet érezni a mozgását, de sokan már a 16. hét körül érzik, többedik babát meg még hamarabb. Nem hinném, hogy valaki csak 30 hetesen érezné a babát mozogni, mert a 20-24. hét után már elég erősen mozog...
2010. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges, alapesetben a 16. hét környékén mozdul meg.
2010. febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is már a 20. héten mindenképp érezni kellenne egy nőnek ha odafigyel!

Ezért is döbbentem meg azon hogy egy súlyemelőnő már csak a 6. hónapban vette észre hogy terhes azt is úgy hogy a sok súlyemeléstől elvetélt...azaz koraszülése volt,a baba meghalt:-(

Azt hitte a diétája,felkészülése miatt nem figyelt rá hogy nem menstruál!

2010. febr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én már a 16.héttől érzem igaz 2.baba.néha napokig nagyon gyengén de azért ad jelet.szerintemmindenképp orvossal beszélj bár ha valaki már a 30.hétben jár kellett hogy lássa orvos nem is egyszer.és ha aztmodta nincs baj akkor tuti ugy van .lehet érzi csak nem figyel rá eléggé.eleinte még összekeverheti bélmozgással de azért a 30 héten már látványosan kell mozogni a hasnak.
2010. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki nem érzi mozoghat a baba. A főnöknöm mesélte, hogy ő sose érezte, de az orvosa modta, hogy minen rendben. 13 éves már a kislánya.

Én is csak a 21. héttől érzem biztosan, de az UH-n láttam, hogy ficánkolt, már a 12. héten.

Számomra a 4D UH nagy megnyugvást jelentett a 18. héten, mikor már mindenki már érezte, csak én nem a babát.

Üdv. 31 hetes km

2010. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22 hétig meg kell mozduljon!
2010. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 LN09 ***** válasza:

Szerintem is baj van ha nem mozdult meg eddig. Első terhességem, de nekem már 16. héten megmozdultak.


Mondanám azt is, hogy neked is biztos megmozdult, csak nem figyeltél rá... De igazából 30 hetesen már igencsak rúgnia kéne, azt meg ha akarod, ha nem megérzed.

Nekem 20 hetesen már esténként boxmeccs van odabent.

2010. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt van egy kis félreértés. Onnantól kezdve, hogy kialakul a keze lába már képes mozogni. Igaz a mozdulatai, még nem irányitottak, önkéntelenek.

Az hogy ki mikortól érzi a mozgást sokmindentől függ. Hogy helyezkedik el a méhlepény, hol tapad meg. A mellső falit később és gyengébben szokták érezni. Hányadik terhesség, az is számit.

De azért a 20. hét tájékán már "illik" valami mozgásfélét érzékelni.

Biztos te is érezted, csak még nem tudtad, hogy az az. Az elején olyan kis bugyborékolásra hasonlít.

2010. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 LN09 ***** válasza:

Én is azt írtam, hogy lehet nem vette észre... De 30 hetesen nem észrevenni, már szinte lehetetlen, hiszen erőteljesen rúg.

Szóval szerintem...

2010. febr. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!