Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt másnak is derékfájdalma...

Volt másnak is derékfájdalma a terhesség elején? Most vagyok a 10 hétben, húzódik a hasam és tompán fáj a keresztcsontom. Ez nem túl korai?

Figyelt kérdés

#Derékfàjás
2015. márc. 3. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb. a 8. héttől volt ilyen és azóta is tart,mert ugye egyre nehezebb a kicsi is. Most vagyok 28 hetes 2 napos,egyre rosszabb esz sajnos. Főleg ha olyan vagy mint én,és alapból derék vagy hátfájós vagy. Fél évvel a terhesség előtt,lumbágóm volt,injekcióztak stb.
2015. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az nem lehet kellemes, de ugye a célért mindent ki kell birnink :) Nekem soha nem fájt a derekam, a hátam igen, de azzsl most semmi gondom, csak a derekammal és csak egy pontban.
2015. márc. 3. 16:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen,de amint a kezedben tartod,minden fájdalom,a hányinger,a szédülés minden egyes rossz dolog,elhomályosodik. :D A derekaddal sajnos nem tudsz mit csinálni,annyit viszont tudsz,hogy netről nézel kismama tornákat. Van egy nagyon jó,az átmozgat meg keringés javító is. Youtube-on van fent. Amíg nem voltam veszélyeztetett terhes,addig csináltam és jó volt nagyon.
2015. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos én is veszélyeztetett vagyok, volt mâr egy korai vetélésem, és a mostani sem volt problémamentes az elején. Ezért is félek minden vàltozástól. Màr alig vàrom, hogy leteljen az első 12 hét, utàna remélem kicsit megnyugodhatom.
2015. márc. 3. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok. Főleg ma nagyon feszül a hasam, én ehhez tudnám inkább hasonlítani. Nekem a derékfájás amúgy se PMS, terhesség elején sem éreztem de egy hete elkezdődött. Az egész derekam és a keresztcsontomnál főleg.
2015. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ne aggódj,nem fogsz megnyugodni :D :D Én is vártam,hogy úristen teljen már le az első 3 hónap és akkor fellélegezhetek,de a fenét... ugyanúgy aggódtam,már majdnem 17 hetes voltam amikor kórházba kerültem görcsökkel 3 napra,stb. Nem akarlak megijeszteni,félre ne értsd!! Csak hát sajnos van ilyen,sőt rosszabb is. Szóval hiába most már vasárnap 29 hetes leszek,ugyanúgy aggódom,hogy nehogy legyen valami,bár már kicsit oldódott,mert ahogy egyre közeledik a vége,egyre nő meg gyarapszik a súlya,úgy vagyok vele,hogy nagyon nagy gond már csak nem lesz. Az öcsém 32. hét elején született, nagyon picike volt,de azzal nyugtatom magam,hogy HA beindulna korábban a szülés,akkor az én babámnak is van esélye arra,hogy egészséges legyen.
2015. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!