Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek összejött a baby...

Akiknek összejött a baby azoknak milyen tünetük volt "nem várt" előtt körül ha voltak?

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem volt semmilyen.

Csak a kimaradt menzeszből tudtam (tervezett baba volt).

2015. márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

semmilyen ...

miért kellet volna h legyen ???

2015. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegyik terhességemnél fájt a gyomrom és a mellem még a nem várt előtt.Mensi előtt nekem nem szokott lenni mellfájdalom.
2015. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kloetta ***** válasza:
elsőnél semmi, most második (elméletileg) 3,5. héttől hasszurka kb 1 hétig. azóta se semmi. kb 5,5 hetes vagyok
2015. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mellfeszülés volt, és a hasi görcs (az a bizonyos meg fog jönni érzés), ami azóta is tart.
2015. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk tervezett volt a baba, de fogamzásgátló abbahagyása után voltam rögtön. Igazából az első ami feltűnt a menzesz késése (mint a legtöbb nőnek), de akkor arra gondoltam, hogy a gyógyszer befejezése zavarhatja a dolgokat. Aztán pedig jöttek a "tünetek": petefészek körüli görcsök minden ok nélkül, ha együtt voltunk a párommal is jelentkezett és ez volt a leggyanúsabb mert azelőtt soha nem fordult elő ilyesmi. Aztán jött a fáradtság, majd a melleim feszülése. Az első tesztem negatív volt, majd a következő héten megismételt pozitív majd egy újabb pozitív :)
2015. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem volt. PMS fele csak, szokásos görcsök voltak viszont nem voltam feszült és érzékeny mint általában menzesz körül. A tüneteim akkor kezdtek jelentkezni mikor legalább 5 napja már késett és volt is pozi tesztem.
2015. márc. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Alhasi szúrka, hangulatingadozás, kívánósság. Akkor fel sem tűnt annyira, nem gondoltam, h amiatt lehet. Tervezett baba, de első próbálkozós hónap volt ès nem gondoltam, h máris sikerült. :D 29 hetes kismami :)
2015. márc. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt egy héttel már fájni szokott a mellem és a nem várt napján meg előtte se voltam hisztis mint szoktam. Menses késése után 3-4 napra már halvány volt a tesztem 2 naponta teszteltem. De már a teszt előtt fura volt mert a kv- t szerettem de mikor meg éreztem először az illatát majdnem ki jött belőlem az is amit nem ettem. A kv t azóta se bírom és már lassan a 9 . hétben vagyok :)
2015. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én most aztán igazán nem számítottam rá, teljesen úgy éreztem meg fog jönni. Ugyanúgy fájt a hasam, mint menstruációnál, még gyógyszert is vettem be többet, mert készültem rá, éjszaka hasmelegítő párnát tettem magamra gondoltam megjön reggelre bőven, hát semmi, és azóta se. 6 nap késés után pénteken 4 erős pozitívat teszteltem. 1-2 napja már alig fáj a hasam. cicim is épp hogy fáj. Az eredménytől sokkot kaptam, mert én tényleg a menstruációt vártam.
2015. márc. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!