Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én aggódom halálra...

Csak én aggódom halálra magam? 18-19 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Annyi rossz dolgot lehet itt olvasni, sok elhalt terhességet :o(, még akár egészen a várandósság végén is, ilyenkor mindig a frász jön rám. Holnap után megyek genetikai uh-ra, néha érzem már, hogy picit bököd a hasam, gondolom ez Ő lesz :), de állandóan amikor olvasok valami szörnyűséget, teljesen kétségbe esek és elkezdek aggódni... hogy nehogy valami baj legyen!
2008. aug. 26. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Próbálj meg nem aggódni mert az aggódás a babára ia kihat!!! Amúgy én is a genetikai uh után nyugodtam meg! Minden rendben lesz!! Csak pozitivan! Légy jókedvü és nyugodt az a legjobb a babának.MInden jót! 29 hetes kismama
2008. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok.Ha már nem érzem 1napig a mozgását akkor már kész vagyok és a legrosszabbra tudok gondolni.De nyugogy meg veled biztos nem történhet meg ilyen.

23hetes kismama

2008. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem mindenki aggódik,nem te vagy az egyetlen. Én is folyamatosan aggódtam,főleg az első hónapokban,amikor még nem éreztem a baba mozgását. Mindig féltem nehogy baja legyen:( Ez az idő sokáig tartott,mert én a 24. héten éreztem csak előszőr a mozgást:( Mikor már érzed,hogy mozog sokkal jobb lesz! Akkor tudod,hogy minden rendben van! Én is sok rossz dolgot olvastam ,de reméltem,hogy velem azok nem történnek meg,és szerencsére minden rendben volt a terhesség alatt is ,a szülésnél is és most fél évesen is:))

2008. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ezért haragszik nagyon a párom, amikor internetezek. Mert mindíg kiborulok valamin, és aztán sírok neki. Ezerszer megfogadtam pedig, hogy soha többet nem olvasok ilyeneket, mégis itt ülök :) A baj az, hogy a kismamák néha ijesztgetik egymást, mert vannak dolgok, amik valóban megtörténtek, de az csak nagyon ritka, és nagyon sok kismaát halálra rémít.
2008. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, az én párom is könyörgött már, hogy ne olvasgassam ezt az oldalt, mert ha valamit rosszat olvasok, teljesen kiborulok :( Dehát annyi jó dolgot is lehet olvasni, meg hasznosat... Köszönöm a válaszokat, most jobb kicsit :), nagyon boldog babavárást nektek!
2008. aug. 26. 09:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az a megoldás, hogy a homokba dugjuk a fejünket, mintha terhesség alatt problémák nem léteznének, csak helyükön kell kezelni a dolgokat. Igen, előfordulnak ijesztő esetek, ez is az élet. De én mindig azzal nyugtatom magam, hogy annyi egészséges kisbabát látni az utcán, és az emberiség már rég kihalt volna, ha a problémás esetből volna több. Mindenki aggódik, én is, ez természetes. Főleg, aki készült rá, és nagyon várta a babát.

A genetikai uh után biztos sokkal nyugodtabb leszel, 2 nap már nem sok!

2008. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem lesz semmi baj!

Én is mindig aggódok valamin, ez természetes.

2008. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!