Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandóan halálra aggódom...

Állandóan halálra aggódom magam a baba miatt. Mivel nyugtathatnám meg magam? 30 hetes vagyok

Figyelt kérdés

Állandóan halálra aggódom magam a baba miatt.Ha fél napig nem mocorog már szívrohamot kapok h mi van vele.Nem tudom élvezni a terhességet mert csak a rossz jár a fejembe.

Annyi szörnyűséget lehet hallani és olvasni.Már próbálom kiszűrni de akkor is.

Vásárolni se nagyon mertem eddig neki...

Mit tehetnék h élvezzem a hátralévő időt?


2009. febr. 24. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi okot nem adsz arra, hogy baj legyen. Szigorúan kerülj minden rémtörténetet, ha ez a net kitiltásával jár, akkor azt is!!!

A babák mocorgása nem egyenletes, őket is sok minden befolyásolja (az idő, hogy te mit csinálsz, hogy milyen helyzeteben vagy).

Az első felében én is izgultam, de amióta mocorog,teljesen nyugodt vagyok.

A szükséges dolgokat lassacskán be lehetne szerezni, hogy ne a végén kelljen mindent egyszerre. Vagy ha nyílni kezd a méhszáj és fektetnek (ami szintén nem katasztrófa, szóval most ne emiatt kezdj el izgulni, hanem csak mint eshetőségre kell rá gondolni és felkészülni) akkor ne maradj ki a "buliból".

Nyugi

én is 30 hetes:)

2009. febr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat jelent a terhesség alatt a nyugalom, úgyhogy gondolj arra, hogy azzal teszed a legjobbat a babádnak, ha nyugodt maradsz. Ha aggódsz, beszélj hozzá pozitív dolgokat hangosan. "Tudom, hogy jól vagy. Olyan egészséges leszel mint a makk." Ezáltal magadat is nyugtatod. Ha teheted meditálj a maradék időben. Nekem az Önfejlesztő meditációs könyv sokat segített.

Boldog, nyugodt babavárást!

2009. febr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,


en is kezdtem egy topicot itt, ugyanez volt a problemam, igaz, en meg csupan a felidönel jarok. Neked mar csak ket honap (picit több) es mar a kezedben tarthatod, es lathatod, hogy minden rendben van! Amugy egy masik topickban tegnap egy nagyon kedves valaki feltette az elet az anyamehben c. filmet, amit nezzel meg, szivbol ajanlom, mert olyan szep es meghitt! :) Talan a szules temakörben volt... De "anyameh" cimszoval ra tudsz keresni. Örülnek, ha sikerülne megnezned, varom a valaszodat, hogy megnyugtatott-e. Bizom benne, igen!:)

2009. febr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is folyton aggódom,pedig a 4. gyermekemet várom.Szerintem aki amúgy is szorongós alkat,az a terhessége alatt is sokat aggodalmaskodik.Igaza van az előttem szólóknak,fogadd meg a jótanácsukat és próbálj lazítani és pozitívan gondolkodni!Én vettem egy baba-mama cd-t,nagyon klassz,teljesen ellazulok,amikor hallgatom és a babát is megnyugtatja,ez egy közös program kettőnknek.Ha majd megszületik,megismeri a közösen hallgatott zenét és biztosan olyan nyugtatólag hat majd rá,mint a pocakban."Álom szép" a címe.Ami a vásárlást illeti,ne hagyd az utolsó pillanatra,mert nehéz lesz nagy pocakkal vásárolgatni.Inkább vedd meg apránként,készíts listát és mindig vegyél meg valamit.Le is foglalod vele magad,meg tényleg jobban jársz,ha nem az utolsó hetekre hagyod,ezt tapasztalatból mondom.Ne gondolj arra,hogy baj történhet,csak arra koncentrálj,hogy minden rendben lesz és egészséges babád fog születni!
2009. febr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!