Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy fura kérdés....

Jasmin2525 kérdése:

Lehet hogy fura kérdés. Lehet-e a terhességi teszt (digitális Clearblue) pozitív ha elötte este a párommal voltam és nem védekeztünk semmiféle képpen?!

Figyelt kérdés

Márc.10 ovu napján próbálkoztunk a párommal, 20.este együtt voltunk védekezés nélkül,de reggel teszteltem és 2 teszt is Pozitív lett! Lehet attól pozítív egy teszt ha a sperma még bennem van??? :$


Csak Norm.. válaszokat kérnék!!



2015. márc. 21. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A sperma nem hcg. Nem. Attól lehet, hogy ovukor voltatok együtt cirka két hete. Gratulálok! :)
2015. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

A 10-ei aktusból vagy terhes.A teszt a HCG nevezetű homon miatt pozitív és nem a Párod spermájától..


Egyébként először biológiai ismereteidet kellett volna feleleveníteni nem pedig gyereket csinálni...

2015. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Attól nem lehet pozitív,hogy benned van a sperma,mert annak még meg kell termékenyítenie a petesejtet ami utána 5 napig vándorol a méhedig,aztán újabb 4-5 napig tart amíg szó szerint "beeszi" magát a méhfalba,ez a beágyazódás. Ezután mutatja ki csak a teszt,de nekem is csak 4 hetesen lett pozitív és akkor is csak halványan. Szóval ha pozitív,akkor hamarabb sikerült a kicsi mint 20-a. Legalább hónap elején,de szerintem leginkább február közepe-vége lehetett.
2015. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
3-as, a 4hetes terhesség=ovu+2hét, tehát az utolsó mensi első napjától számítják. Nézz utána.
2015. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Érthetőbben, az első pozi tesztnél 2 héttel ovu után már 4 hetes terhes vagy.
2015. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2. válaszoló! Direkt kiírtam hogy normális válaszokat kérek!.... tudom hogy fura volt a kérdés!


Köszönöm az 1-3 válaszólónak normális választ :)

2015. márc. 21. 21:17
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Hülye kérdésre milyen választ vártál?
2015. márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Mi nem volt normális a válaszomba?

Az első mondat teljesen megfelelt a kérdésedre válaszként.Az,hogy utána odaírtam,hogy inkább lapoztad volna fel a biológia könyvet az már egy tanács volt.Mert ha olyan alapot nem tudsz,hogy mitől lesz pozitív a terhesteszt akkor abba is bele fogsz zavarodni,hogy mikor hány hetes terhes leszel....


2-es

2015. márc. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazad van teljesen és már vissza olvasva a kérdésem is tényleg HÜLYE kérdés volt!!! ELNÉZÉST..!!!
2015. márc. 21. 23:42
 10/13 anonim ***** válasza:
22%

Még ha hülye kérdés is, miért kellene, hogy feltétele legyen a gyerekvállalásnak, hogy tudja a kérdező, hogyan működik egy terhességi teszt. Felesleges így túlozni és ez abszolút nem biológia. Nem tudtam, hogy csak agyonképzett nőgyógyászok vállalhatnak gyermeket, bizonyára te sem tudsz mindent a fogantatásról, kár gúnyolódni. Szégyelld magad!

egy túlképzett nőgyógyász

2015. márc. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!