Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik most vannak a harmadik...

Akik most vannak a harmadik trimeszterbe, hogy vagytok? Nektek hogy telik az idő?

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Fizikailag teljesen jól vagyok. Holnap töltjük a 39. hetet. A hasam nagy, széles és nehéz, sok testhezet kényelmetlen már. Unatkozom itthon, a munkahelyi stressz miatt már február elejétől itthon vagyok.

Egyik oldalról nagyon várom hogy már megszülessen a kisfiam, a másik oldalról meg felkèszületlen vagyok, nem sikerült megnyugtató körülményket biztosítani a szüléshez.

Még gondolkozom, hogy csináljak-e zenelistát vajúdáshoz, vegyek-e fitnesszlabdát. Épp az előbb a LLL-es könyv alapján szoptatási pózokat próbálgattam.

Te hogy vagy, kedves kérdező?

2015. márc. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sandrachnologic ***** válasza:
35. Het, masodik baba. Ki vagyok készülve es alig varom a szülést. Sehogy sem jo mar, alig alszom, a baba feje teljesen be van ekelodve, emiatt iszonyatosan faj a szemeremcsontom es a huvelyem is, valamint allandoan a hugyholyagomat bokszolja vagy nem tudom, de kesz vagyok role. Hizni alig hiztam eddig (7 kg), de rengetegnek érzem. A 3,5 eves fiam itthon van velem, Estére hulla vagyok, napi 2x1,5-2 orat vagyok vele kint + házimunka stb. :)az idő pedig rohan. Mindennel kesz vagyunk mar egyebkenr, szoval akármikor megszulethet a lányunk :)
2015. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Èn 29. hetes vagyok, mèg a trimeszter elejèn járok. Sajnos elèg sokat hízram, sokat fáj a derekam, kemènyedek ès sokat fáj a hasamalja. Első bèbink, ahogy közeledek a vège felè, kicsit kezdek fèlni. A szülèstől, na meg úgye hogy azután milyen lesz. Persze nagyon várjuk a kislányunkat, csak vannak bennem fèlelmek. Itt a vègefelè kicsit olyan mintha lelassult volna az idő, lehet azèrt is mert már várom, hogy megszülessen a pici lányunk. Ti tartatok a szülèstől?Miben hozzátok haza a picúrt?
2015. márc. 22. 22:07
 4/5 sandrachnologic ***** válasza:

En nem felek, császár volt az első, most is az lesz 99%ban. Tudom mi var ram :)


Hazahazos ruha: Hosszu ujjú body, egy plüss rugi, kis pamut satyo, pléd. Kardigánt én nem tettem be, de ha kell azt tudnak is behozni. Amig életünk a kocsiig addig igy sem faszik meg.

2015. márc. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ez a második terhességem, most 35 hetes vagyok. Az elsőt nagyobb "teherként" éltem meg és nagyon türelmetlen voltam. Most, hogy már tudom mi vár rám (24 órás szolgálat, éjszakázás stb.) én annyira nem siettetem az időt és sokkal gyorsabban is telik, hogy nem fókuszálok annyira rá. Amikor azt mondják az első babát váróknak, hogy addig jó amíg benn van, azt nem csak úgy mondják. :)
2015. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!