Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhességtől lehet...

Hány hetes terhességtől lehet látni a pocakot? Mikortól észrevehető ez másoknak is?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Alkattól, has mérettől függ.

Én 163 cm vagyok, és 53 kg voltam, amikor teherbe estem. 6,5 hónaposan vette észre egy törzsvendég (sörözőben dolgoztam). Végére sem lett nagy hasam. Igaz, nem hangsúlyoztam, és pont tél volt, meleg pulcsi jobban takar (áprilisi a fiam).

2015. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon különböző. Leghamarabb általában 4. hónapban lehet észrevenni, de ismertem olyat, akinél a 7.hónapban sem látszott (kissé molett volt a hölgy).
2015. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én 43 kg-val estem teherbe, nagyon puffadtam és étvágyam is lett, ami előtte hónapokig nem volt, így sikerült 43 kg-ra lefogxnom. 8-9 hetesen már a kollégák kérdezgették, én meg tagadtam még. Nagyon gyorsan nőtt a hasam. 12 hetesen már egyértelműen terhes pocakom volt, 24 hetesen már azt hitték rólam, hogy mindenórás kismama vagyok, pedig még 60 kg alatt voltam, és nagyon fitt, dolgoztam, napi 6-8 km-t sétáltam és kismamatornáztam, de a hasam hatalmas volt, nem egyszer azt kérdezték, hogy ikreket várok-e.

Szóval ez alkatfüggő. Utána egyébként el is tűnt a hasam, szülés után pár héttel már lapos volt teljesen.

2015. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten vékony voltam mindig is, 13 hetesen már sejthető volt, de még nem látszott egyértelműen. (csak, hogy érthető legyen: anyám szülésznő, nem kevés számú terhes nővel találkozott életében. 13 hetesen mondtuk el nekik a hírt, utána elárulta, hogy aznap, mikor meglátott megkérdezte aputól, hogy "nem úgy néz ki ez a lány, mint aki terhes?")
2015. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok és nálam most látszik, h kismamis pocakom van és nem a "zsírpárnám" van ott :D
2015. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13 hetes vagyok, van egy kis dudor bugyivonalnál. Még egy pár hétig olyan pici a baba hogy biztos nem fog látszani a külvilágnak. Sok mindenről függ. Magasságban pl. Nyilván súly is. De van akinek hátra nyúló mehe van stb.. Nem lehet megtippelni sem.
2015. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is 163 cm és 53 kg voltam.


Karácsonykor voltam 22 hetes, és már akkor volt pocim, így karácsonykor lehetett készíteni karifás pocakos képet :D


Bár akkor már vagy 60 kg voltam, elég hajlamos vagyok a hízásra, és sajnos sokat is szedtem fel. :(


35 hkm

2015. márc. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14 hetes múltam, már látszik!:) többen is megjegyezték már...
2015. márc. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14hetes vagyok,elsõ baba :) ès màr 12hetesen látszott...lapos hasam volt,most meg már szépen kivehetõ,fôleg,hogy eszem ágába sincs takarni,kihangsùlyozom,mert imádom :)))
2015. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Magas vagyok, 183 cm, normál testalkatú, teljesen lapos pocival kezdtem.

A 20. héttől kezdve vették észre, de még most is fel tudnék úgy ölotözni, h ne vegyék észre.

27 hkm

2015. márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!