Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eleg nagy gorcseim vannak,...

Eleg nagy gorcseim vannak, foleg reggel es este. Has- es derekfajasaim. Ez normalis hat hetes terhesen? Minden rendben van vajon?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szedsz magnéziumot?
2015. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elevitet irt az orvosom, es Duphastont.
2015. márc. 23. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Magnéziumot szedj,én a magnerotot szedem,de sokan a magnezi citricit szedik. Az segíteni fog :-) én is sokat görcsöltem a magne b6 nem segített.
2015. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen...de a gorcsoktol minden rendben van/ lesz ugye?
2015. márc. 23. 18:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is szedtem a Duphaston is,már 16 hetesek vagyunk. De még napi 3 manerotot szedek. Azt majdnem a terhesség végéig kell szedni.
2015. márc. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Enyhe görcs,mensi szerű normális,nekem még mindig szokott lenni. A nagyon erős nem múló görcs,fájdalom,akkor dokihoz kell menni. De majd a magnézium sokat fog segíteni.
2015. márc. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszaitokat... nagyon felek, nehogy rosszat jelentsen, jovo heten kell menjek orvoshoz
2015. márc. 23. 18:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim, hogy görcsölés esetén vegyek be dupla adag magnéziumot, nem tudom milyen fajtát szedsz, de nyugodtan vehetsz be 2 szemet egyszerre. Valamint feküdj le és pihenj. Az nem ártana, ha beszélnél az orvosoddal telefonon. Nem fogja leharapni a fejed, csörgesd meg, mond el mi a gond, majd ő eldönti megvizsgál-e előbb vagy sem. Jobb mint 1 hétig izgulni és fokozni a görcsöket a stresszel.

39hkm

2015. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!