Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismamik, ti is...

15 hetes kismamik, ti is hanytok meg? Van tapasztalatotok, hogy meddig tarthat? Köszönöm a valaszokat.

Figyelt kérdés
A 6. hettöl hanyok eleg durvan. 1 hete csökkent, szinte teljesen megszunt, de hetvege ota megint naponta többször hanyok. Szinte semmi nem marad bennem. Ez a 3. terhessegem, az elsö kettövel nem volt semmi bajom. Vajon meddig tart meg? Tapasztalatok?

2015. márc. 24. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom nem lesz bíztató amit írok, de az első és második terhességemnél végig hánytam.
2015. márc. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem első és második hanem első és harmadik terhességnél hánytam végig. Másodikkal kb 20 hétig.
2015. márc. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez nem tul biztato. A babaid ettöl fuggetlenul szepen fejlödtek?

Köszönöm a valaszod.

2015. márc. 24. 09:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia

Én is 15 hetes vagyok, és én örülnék ha hánynék vagy valami, igy olyan bizonytalan hogy jól van e a kicsi... :)

2015. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolso, te mikorra varod? Tudjatok mar, hogy kisfiu vagy kislany?

A nögyogyaszom is mindig elmondja, hogy szereti ezt hallani, amikor egy kismama hany, de azert jo lenne mar egy picit hizni. Meg mindig -2kg-nal tartok.

2015. márc. 24. 11:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Szeptember 24 a kiírt dátum. Nem tudjuk a nemét sajnos, mert az ultrahangos fazon szerint "túl korai megmondani még..." Próbálj inni egy kis jéghideg kólát, vagy enni reggel ébredésnél egy kis ropit, nekem ezek bevált technikáim.:)
2015. márc. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ez mindenkinél egyedi. Én a 8. héten kezdtem a hányást és a 13 héten egyszerűen eltűnt. Azóta hetente 1x 2x hányok,de ez belefér :) 18+3 hetes kismama

Ami nekem segített az a citromos víz, hideg kóla és kakaós csiga.

2015. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, kiprobalom.
2015. márc. 24. 13:52
 9/10 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Igen mindegyik fejletten és egészségesen jött a világra :)
2015. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem harmadik terhességem és az elejétől kezdve hánytam . Kb a 18. héten maradt abba.Utánna jött a gyomorégés.Most 21 hetes vagyok .A védőnőm a salvus vizet ajánlotta .Szerencsére elmlt a gyomorégésem .Már bánom ,hogy nem kezdtem el hamarabb inni ,hányingerre ,émelygésre is jó :)
2015. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!