Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszat jelent ha a nyolcadik...

Rosszat jelent ha a nyolcadik hétre hirtelen eltüntek a rosszulléteim. Kb. a hatodik hétől volt szinte egész nap enyhe hányingerem, tegnaptól viszont semmi. Ez baj?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokadszorra is: a tünetek megléte vagy hiánya az égvilágon semmilyen összefüggésben nincs a terhesség milyenségével.


Akkor van baj, ha görcsölsz vagy vérzel, minden más normális.

2015. márc. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanigy vagyok. Pár napja elmult az émelygésem, ami megkeseritette az elmúlt 3 hetemet.

Most ezt felváltotta egy magas fokú gyomorégés, de még mindig jobb,mint a szörnyű émelygés.

Ezen kívül semmi más tünetem nincs.

Nem gondolom,hogy a babámnak baja lenne.

Az elsőnél megtanultam, hogy jönnek-mennek a tünetek.

2015. márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én első két hétben (pontosan napra tudom a fogamzás idejét mielőtt valaki belekötne,h nincs is kéthetes terhesség) durván rosszul voltam, migrénes fejfájás,szédülés, hányinger stb... aztán mintha elvágták volna szülésig semmi.

Senki nem hitte el, h nincsenek terhestüneteim, pedig egy kis vashiányon kívül teljesen eseménytelen volt a terhességem a gyerekem is teljesen egészségesen született.

Szóval semmit se jelent, doki is mondta,h van akinek korai tünetei vannak aztán semmi. Mindenkinél más.

2015. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! Nálam is két hétig tartott a hányinger, pont 8 hetesen megszűnt. 11 hetesen visszajött. 13 hetes vagyok most, jól vagyunk :)) sztem örülj neki amíg nincs újra hányingered, melyik nap milyen. Lehet nem jön vissza, lehet már reggel szaladhatsz is a wc-re.
2015. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!