Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nagyfokú fáradtság, kimerült...

A nagyfokú fáradtság, kimerültség érzés el fog múlni, vagy az egész terhességem alatt fog kínozni?

Figyelt kérdés
Semmihez nincs erőm. Minden kifáraszt. 8 hetes vagyok és már a gondolattól is ki vagyok, hogy az egész terhességem alatt ez lesz. Ugye fog ez csökkenni?

2015. márc. 21. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem a legelejétõl fogva van a fàradtság,de iszonyùan...lemegyünk a boltba és alíg várom hogy hazaérjünk és lefeküdhessek..sokszor a gondolattól is elfáradok,hogy ki kelljek az ágyból.14hetes vagyok ès mèg mindig..2.-on lakunk lihegve jövök fel..
2015. márc. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb a 6. Hónapig tartott a fáradság , majd elmúlt :) és " pörögtem " mintha nem is lettem volna terhes.
2015. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ó,még csak rosszabb lesz. Nekem legalábbis az lett. Nem mindig vagyok fáradt de nagyon sok esetben ülve el tudnék aludni. Holnap kezdem a 31. hetet, abban is elfáradok,ha csak felharcolom a cipőmet vagy megtörölközöm fürdés után. :D
2015. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam az első 12 hét volt nagyon fáradalmas. A munkahelyemen ha egy pillanatra becsuktam a szemem már el is aludtam. Katasztrófa volt. Most 15 hetes vagyok és nagyon sokat javult a helyzetem. Este így is nagyon korán elalszom, de valószínűleg a 12 órás munkarend is közrejátszik :) Egyébként pedig napközben már nem érzem ugyanazt mint ezelőtt :) Sokkal tűrhetőbb :)
2015. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Itt a hányinger 8 hetesen elmúlt, most vagyok 13 hetes de még mindig fáradékony vagyok. Talán annyi változás hogy van energiám jó pár óráig de utána azt érzem hogy már azonnal pihenni kellene mert összeesek. De mikor 8 hetes voltam már a bolt után fáradt voltam, ahhoz képest ez egyértelmű javulás. :-)
2015. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!