Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvileg 11 hetes terhes...

Elvileg 11 hetes terhes vagyok gyakorlatilag 8. Baj van talán? Igaz a ciklusom 21-45 nap közé tehető.

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj! Én mikor azt hittem 8 hetes vagyok, csak 4-nek mondtak. Nekem is rendszertelen a ciklusom. A doki azt mondta, pontos terhességi időt majd a koponyaméret alapján számít a 12. hét után. Mára (23.hét) nagyon nagy a babám és már majdnem bejön az én 8. hetes számításom, mert már 2x mondták 1 héttel idősebbnek. :)
2008. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nyugodj meg, nincs semmi baj, ez a rendszertelen ciklus miatt van így. Nálam is ez a helyzet, elvileg 30 hetes vagyok, gyakorletilag 28. Az én ciklusaim is hasonlóak voltak. Ha volt szívhang az uh-on, nincs okod aggodalomra. Boldog babavárást!
2008. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem 65 napos ciklusaim voltak. Mikor először mentem dokihoz, elviekben már majdnem 8 hetesnek kellett volna lennem, de csak 5 hetesek voltunk. Mikor pedig elmeséltem neki, hogy mindig össze-vissza jött meg, megnyugtatott, hogy nincs semmi baj, később volt PÉ, mint egy 28 napos ciklusnál, azért kisebb a baba.

Mikor a 8. héten mentem Uh-ra, akkor már csak 1 héttel volt lemaradva az utolsó mensihez képest, a 12. héten pedig már csak 4 nappal.

A 16. héten pedig 2 nappal.

Nyugi! Ahogy nő a baba, látni fogod, hogy folyamtosan pontosítani fogják a szülés várható idejét.

2008. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem folyamatosan kisebb volt a babám, de a dokim megnyugtatott, hogy később volt pém.

Épp ma voltunk UH-n és mostanra érte utol magát.

Az én meglátásom szerint csak egészséges legyen, kint mad ráér megnőni :-)

Boldog babavárást!

30 hetes kismami

2008. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
megkérdezhetném nektek mikor lett kb.poztív a tesztetek?mert nekem is rendszertelen,és tünetem van,csak nega a teszt a 44.napon.
2008. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak.


NEkem rendszeres ciklusaim vannak, az utolsó mesihez képest feltételezett fogantatás után 10 nappal nekem már volt egy + tesztem. (ez olyan teszt ami a menzesz várható ideje előtt 5 nappal már kimutatja)

2008. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ megnyugtattatok. Mindenkinek boldog babavárást.
2008. aug. 26. 21:47
 8/8 A kérdező kommentje:
Én a 38. napon csináltam először tesztet ami pozitív lett. Igaz az eredmény elég halovány volt.
2008. aug. 26. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!