Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hónapos terhesen is pozitíva...

4 hónapos terhesen is pozitívat mutat a teszt?

Figyelt kérdés
Párommal eldöntöttük,hogy babanaplót készítünk és az első kép egy pozitív terhességi teszt lenne. :) Az lenne a kérdésem,hogy még pozitívat mutatna ugyanúgy a teszt így a 4. hónapban? Nem akarok feleslegesen terhességi tesztért rohangálni/venni. Köszönöm a válaszokat!

2015. márc. 24. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen.

[link]

2015. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze,hogy pozitívat mutat,hiszen HCG alapúak és a szervezetedben amíg terhes vagy ott van ez a hormon.
2015. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,csak sok helyen olvastam,hogy már nem mutatja ki és nem is értettem h miért nem.
2015. márc. 24. 17:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Hát azok butaságok. :D Az a baj,hogy nagyon sokan nagyon sok hülyeséget raknak fel a netre,mi meg elhisszük,mert hát fent van a neten...
2015. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hetes terhesen sokkal halványabb csíkot mutatott mint előtte. Ennek csak annyi az oka,hogy ezek a tesztek egy bizonyos hormonszintre vannak kalibrálva, nyilván ekkor már nekem magasabb volt a hormonszint. Ennek ellenére szerintem negatív nem lehet.
2015. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, lehet csinálok én is egyet a naplóba. Eredeti terv egy kép lett volna a pozi tesztről amit annó csináltam.


Mikor kimaradt a menzesz sem volt kevesebb a hcg mint 4 hónaposan szerintem. Nyilván nem olyan erős mint 6-8 hetes terhesen de annyinak kell lennie mint nemvárt után pont.

2015. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kémia...nem volt kevesebb, hanem magasabb...mivel a tesztek kalibráltak, magasabb szintnél meggajdulhatnak..Férjem vegyészmérnök, szerinte így van...
2015. márc. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Meggajdulhatnak? Tehát szerinted mutathatna negatívat is?:O
2015. márc. 25. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!