Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a váci kórház? Dr....

Milyen a váci kórház? Dr. Fekete Zoltán?

Figyelt kérdés
Igazából azért lenne jó, mert itt rendel dunakeszin az sztk-ban, ami nagyon közel van hozzánk, nem kéne sokat utazgatni.
2010. febr. 17. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:

A szülészet teljesen fel van újítva, egyágyas szülőszobák vannak,úgyhogy ez klassz.Az osztály elég lepukkant,de csak ki lehet bírni valahogy.Egyébként ez egy bababarát kórház!Az orvos az osztályvezető főorvos,ha jól tudom.Én ugyan nem hozzá járok,de biztos jó azért!


38 hetes kismama

2010. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Te kihez jársz ha szabad érdeklődnöm?

És az úgy működhet, hogy a vizsgálatokra sztk-ba járok, nem magánrendelésre?

Amúgy meg szinte minden kórház lepukkant....szóval mind1:)

2010. febr. 17. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen fölösleges magánrendelésre járni,mert az SZTK-ban is ugyanúgy ellátnak.Ha elégedett leszel szülés után,akkor majd adsz valamennyi pénzt az orvosnak.Egyébként pedig egy csomót spórolsz a babádnak!
2010. febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ja...igen, és ráadásul egyszerűbb is!Még nincs kocsink, az sztk gyalog 5 perc....

De attól még jól ellátnak, hogy nem magánra megyek, ugye?Attól még lehet jófej a doki velem?

2010. febr. 17. 15:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia,én is Vácra járok ,van dokim, de igy utolag teljesen feleslegesnek tartom. Az sztk-ba jártam végig, a kötelező uh-ra meg ugyis Vácra kell menni és a végén nst-re is. Most vagyok 36 hetes és ha ujra kezdeném, inkább szülésznőnek adnám azt a kis pénzt,amit szánok rá, egyébként eddig egy fillért se fizettem a dokinak, nem egy lehuzos tipus , inkább a babámra költöttem.
2010. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és melyik dokihoz jársz?
2010. febr. 19. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!