Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Adrienn vagyok, feb.7. -én...

Adrienn199321 kérdése:

Adrienn vagyok, feb.7. -én voltam együtt a párommal 10. én kellett volna mgjönni. A tesztek negatívak de nagyon fáj a derekam és az alhasam is fáj. Ma kicsit véreztem . Lehetek terhes? Vagy ez nem terhségre utal? Akivel volt már így kérem írjon!

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Judit vagyok,tesztelj újra pár nap múlva.
2015. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Juditt de szerinted ez lehet pl gyulladás vagy méhen kívűli terhesség??
2015. márc. 24. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Ha van egy negativ terhessegi teszted, görcsöl az alhasad es verzel, akkor szerintem egyertelmu, hogy nem vagy terhes. Amikor nem voltam terhes, minde honapban ez törtent velem es szerintem minden mas növel is. Eleg fura kerdes.
2015. márc. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudod az van hogy nekem soha nem fáj ha megjön csak a hasam egy kicsit és az is csak az első nap . Most meg már legalább 2 hete . De azért köszönöm .Holnap am is megyek orvoshoz. Holnap kell visszamennem és visszamegyek ha nem jön meg rendesen . De azért köszi .
2015. márc. 25. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!