Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rákszűrés terhesen?

Rákszűrés terhesen?

Figyelt kérdés
21 hetes kismama vagyok a doki most csinálná a rákszűrést,szerintetek terhesen lehet ? (Gondolom ,ha nem lehetne akkor a doki nem most csinálná ,de én mégis aggódom )
2015. márc. 25. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem 2 szer csináltak. Az elején, és a 36 héten. 6 havonta kellene.
2015. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk már az első alkalommal megcsinálják. Nem ilyen későn. Miért ne lehetne? Csak egy kis mintát vesz.
2015. márc. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz tőle.
2015. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a legelején vett.
2015. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is levette amikor 6 hetesen megjelentem, semmi gond nem volt belőle, bár mondta hogy pici vérzés is normális ilyenkor, nem kell megijedni, de semmi nem volt.
2015. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetesen vették le, nem volt belőle semmi gond, pár csepp barnázás ilyenkor előfordul, de a kismamáknak (legalábbis nekem olyannal csinálták) kifejezetten egy finomabb "ecsettel" veszik le a mintát. Ne aggódj, olyat nem csinálnak ami árthatna nektek!
2015. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hetesen vette le a doki, nem volt gond.
2015. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. márc. 25. 21:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikor 7 hetes terhességgel első alkalommal mentem, a méh kitapintása után az volt az első dolga, hogy a rákszűrést megcsináljuk. Kockázata nincs, hiszen a méhet nem érinti, viszont az életed múlhat rajta. Ne aggódj, a baba meg se érzi. :)
2015. márc. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma meg volt a rákszűrésem.Terhességem előtt is minden évben jártam ,de nem fájt ennyire.Az előző dokim rákszűrés előtt hüvelyi vizsgálatot és méh kitapintást végzett. Most nem történt semmi,csak felnyomta azt a hideg fémet ,ami olyan volt mintha a torkomon jönne ki.Ez nagyon fájt.Azután levette a mintát ,az nem volt annyira fájdalmas ki lehetett bírni.A vizsgálat után alig bírtam menni ,és leülni ,nagyon fájt a hasam alul.Egy kis barnás folyásom is lett. Vizsgálat előtt megkérdeztem a dokit ,hogy nem csinál méhszáj vizsgálatot ,mert az nekem még eddig nem történt. Azt mondja így is látja .(2000) Hát mondhatom ,legközelebb tuti nem ennél a dokinál fogom levetetni a rákszűrést.
2015. márc. 30. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!