Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hs nagyon kirepedezik a...

Hs nagyon kirepedezik a hasam, akkor várható, hogy a bőr nem fog rendesen visszahúzódni a szülés után és lógni fog?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nagyon csíkos lett a hasam pedíg kentem én mindennel!3hónapja szültem.....a csíkok ugyan olyanok és lóg a bőröm....!:(

Szerintem meg alkati kérdés is!

2010. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Nekem már van egy kisfiam és most várom a kislányom, 23 hetes terhes vagyok. A csíkjaim nekem is megvannak de nem lóg a bőröm, szépen vissza húzódott. Alkati kérdés valóban, de sajnos a csíkok ellen nincs mit tenni, most már nem lilák hanem narancs bőrre hasonlítanak, kifehéredtek.A következő szülésnél biztos hogy megint előjönnek.K.

2010. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem repedt és lóg még mindig, pedig több mint másfél év eltelt.
2010. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Szia nekem volt csíkom is bőrlógás is, meg minden. De volt akaraterőm, és nekiláttam fogyózni a nyáron a 90 napossal. Le is fogytam 9 kilot, jobban néztem ki mint teherbeesés előtt. Nálam is alkati dolog is volt, de azt gondolom a fogyókúra ha sikeres, akkor helyrehozza. Krémekben nem hiszek, max abban, hogy rugalmasabb a bőr, nem száraz és nem repedezett, de a csíkok mindenkinél vannak szerintem. :)majd elhalványul, kifehéredik mint ahogy az előttem is írta valaki. Illetve sok jót hallottam a szűlés utáni haskötőről, ami 3500-4000 Ft körül van, de nekem bent a kórházban azt mondták anno hogy az is konkrétan a szűlés után ér valamit, tehát azt követő órákban napokban, nem majd ha hazamentél a kórházból. Szóval érdemes felkészülni!
2010. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem az volt a kérdés, hogy ki kövér vagy ki nem!

Nekem is volt erőm fogyózni és minél jobban fogyok, annál jobban látszódnak a csíkok és annál jobban lóg a hasam.

Ne keltsük már senkiben azt az érzetet, hogy felelős a lógó hasáért!

2010. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!